2752
2734

اخه چه فعل و انفعالاتی تو مغزم رخ میداده که همچین بلوفا و دروغای شاخ داری میگفتم😩

یه نمونش من خیلی پرمو بودم موهای پشت لبمم فوق العاده زیاد دوران راهنمایی الکی به دوستام میگفتم هرجا میرم همه دنبالمن بهم شماره میدن انگار مثلا پرنسسی چیزیم واقعیت هیچ کس نگامم نمیکرد حتی 😩😭😂

یا مثلا میگفتم من دیشب با فلان هنر پیشه کره ای چت کردم بهم ابراز علاقه کرده😩😭😂

همکلاسیا اون موقع هامو میبینم دلم میخواد زمین منو ببلعه😩

همش زرت و پرت میکردم کلاس میذاشتم حالا درسته اوناهم مثل من خانه دارن و بچه هم دارن حتی ولی اونا که مثل من کلاس نمیزاشتن که منم که زرت و پرتام به هیچ جا نرسید

😩😩

خدایا حافظمو ازم بگیر حداقل یادم نیاد چه شرو ورایی بلغور کردم😩😩😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از من بدتر بودی؟؟؟۱۴سالم بود به همکلاسیام گفتم پسر خاله مامانم کارخونه داره خرپول پسرش عاشقم شده اسم پسره شاهرخه چشماش سبزه قد بلند جذاب هی میاد پیشم واسم گل میخره شکلات گوشیشو بهم داده فلان.....🤣🤣🤣اونا هم باور حالا من با یه قیافه داغون چه باوفایی میدادم اونام باور

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

تو دبیرستان یکی تو کلاس ما بود لااااااااغر.قیافش هم اصلا قشنگ نبود بنده خدا.قسم خدا و جون پدر و مادر و جد و آبادش رو میخورد که من قرار بوده تو فلان فیلم جای هدیه تهرانی بازی کنم🙃🙃🙃🙃

بچه ها چقدر اذیتش میکردن و از رو هم نمیرفت😄😄😄

این حسو درک میکنم هر از گاهی میاد سراغ آدم😂😂

بخدا من یه اهنگ درست حسابی نمیتونم گوش کنم حالا اصلا ربطی هم نداره اهنگ مثلا روسیه زبونشونو نمیفهمم ولی همش اون روزا اون بلوفا اون حرکات میاد جلو چشمم اصلا داغون😂😂😭

من یه دوستی داشتم عاشق یه خواننده ترکیه ای شده بود همش می‌گفت میخام برم باهاش ازدواج کنم منم خیلی سعی میکردم قانعش کنم که اون تورو نمیگیره ولی اصلا کوتاه نمیوند و عمیقأ باور داشت که یه روز باهم ازدواج می کنن.😐😐😐

2706