2733
2734

مثلا پسرای مجرد و خوشتیپ و پولدار و کم سن که عاشق یه زن زشت یا معمولی یا بزرگتر یا فقیر تر یا مطلقه و .... میشن؟؟ حتی اگه دختره خوب نباشه و همه بفهمن اینو اما پسره دست برنداره ازش 😐😐 حتی دست برداره از زن خودش ، پدرمادرش یا دخترای خیییلی بهتری که تطرافشو چجوری یه دختر معمولی و حتی پایین تر از معمول میتونه روی پسرای برای شرایط خوب در این حد اثر بذارن؟؟ یه زن باید چه حسی به مرد بده که اینطوری عاشقش بشع؟؟

در حالیکه برعکس یه پسر ممکنه دختریو که خییلی از خودش شرایط بهتری داره و دوستشم داره روپس بزنه

فقط لطفا چرت نگین که اینا هم حق زندگی دارن و اینا، خودم میدونم و این که سوال تاپیک من یه چیز دیگس ، نیاز نیس اینا رو بگین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو چرت میگی اینا تو فیلماست از من سر تر بود ولی نخواستم

نه عزیزم منم دیدم 

پسر عموم یه پسر فوق العاده جذاب 

قد ۱۹۶

هیکل و پوست و چهره عالی 

به جون بچه هام رفت یه زن گرفت 

مطلقه 

از خودش ۵سال بزرگتر 

دختره قد ۱۴۰سانتی 

وکک ومکی 

دختر خاله هاش آتیش گرفته بودن

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
من سنیدم چند تا  از اونا ک دررابطه با روابط پیج دارن میگن مردا دوی دارن حس قدرت بهشون بدین

آخه فقط میگن حس قدرت بدید 

چطوریشو نمیگن

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
آخه فقط میگن حس قدرت بدید  چطوریشو نمیگن

مثلا بگو چقدر باهوش 

چیزایی ک خودم یاد گرفتمو واست میگم

مثلا وقای ی کاری برات انجام میدع ازش تشکر کن تا انگیزش بره بالا بیشتر برات انجام بده درسته وظیفشه ولی تو اینطوری بهش نگو ک وظیفته اینکارو واسم تنجام بدی ب جاش بگو ممنون ک اینکارو کردی و خوشحالم کردی 

و اینکه یجا خوندم گفته بود رابطه دکستی بیشتر از ازدواج هست چون تو ازدواج همسر حس مالکیت نسبت به اون فرد داره و کنترلش میکنه  ولی تو روابط دوستانه اینطور نیست پس زیاد گیر دادن و کنترل کردن خوب نیست بیش از حدش

به نظرم درسته حرفش

2706