2733
2734
عنوان

کیا ریاضی بلدن خواهش میکنم

118 بازدید | 15 پست

یک کیلو کره ۵۵۰ هزارتومن اگر از یک کیلو ۲۰۰سوت کم‌باشه چقدر میشه

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
تبدیل واحد واسه فیزیک نبود؟؟؟ و اینکه بهت میگن هر مثقال چند سوته هر گرم چند مثقاله میگن اینارو

ولا بلد نیستم 

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولا بلد نیستم 

مثال میزنم برات

چون هیچ امتحانی بهت بدون اطلاعات چنین سوالی نمیده

مثلا میگه هر مثقال ۱۰ سوته

هر گرم نیم مثقاله که هر مثقال میشه دو گرم

خب گفته ۲۰۰ سوت کم کنیم یعنی ۲۰ مثقال

حالا هر مثقال ۲ گرمه 

پس ۲۰ مثقال میشه ۴۰ گرم

حالا ۴۰ گرم رو از ۱۰۰۰ گرم کم میکنی

این حالا عدداش فرق میکنه ولی کلی گفتم بهت

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
هر گرم ۱۰۰۰سوته و هر کیلو میشه یک میلیون سوت

مثال زدم براشون فقط که چطور کار میکنه

دقیقش رو حفظ نکردم که چون نیاز نیست هیچ جا

مثال میزنم برات چون هیچ امتحانی بهت بدون اطلاعات چنین سوالی نمیده مثلا میگه هر مثقال ۱۰ سوته هر گ ...

عزیزم امتحان نیست کره میخوایم‌بفروشیم یک کیلو میشه ۵۵۰هزار بعد الان یک کیلو کامل نیست ۸۰۰گرم مییخوام بدونم چقدرمیشه

۵۵۰۰۰۰۰/۱۰۰۰۰۰۰=۰/۵۵ قیمت هر سوت ۰/۵۵*۸۰۰۰۰۰=۴۴۰۰۰۰

مرسی عزیزم پس ۸۰۰گرم کره که کیلوی ۵۵۰ هزار ۸۰۰گرمش میشه ۴۴۰هزار

عزیزم امتحان نیست کره میخوایم‌بفروشیم یک کیلو میشه ۵۵۰هزار بعد الان یک کیلو کامل نیست ۸۰۰گرم مییخوام ...

اهان😂اخه پس فردا تجربی ها فک کنم ریاضی امتحان دارن یلحظع فکر کردم واسه اون میخواید نمونه سوال اونه فک کردم

شرمنده

۲۰۰ سوت تقریبا ۰.۲ گرمه که میشه

۱۱۰ تک تومن میشه

۲۰۰ گرم یا ۲۰۰ سوت؟؟؟

۲۰۰ گرم که میشه ۱۱۰ هزار تومن ۴۴۰ تومن میشه ۸۰۰ گرم

2706