2733
2734
عنوان

خیانت پدرم..میشه بیاین؟!مردو زن

508 بازدید | 28 پست

من ۲۳سالمه.یه بچه دارم .دوتاداداش کوچیکتراز خودم دارم که در شرف کنکور دادنن.پدرم ۵۰سالشه و مادرم ۴۵.هردو کارمند.اما پدر بازنشسته.

سه دفعه از پدرم تقریبا خیانت دیدم.

دفعه اول که توی کانال های صیغه یابی حق معرفی پرداخت کرده بودن به ادمین تا بهشون دختر معرفی کنن توی شهرمون.بهشون که گفتم ودعوا کردم ،گفتن کنجکاوی بوده و میخواسته ببینن واقعیه یا نه..گوشیشو ازش گرفتم و گفتم خونه رو هم بنام مامان میزنی.با شوخی و خنده گذروندو هم گوشیشو گرفت و هم خونه رو نزد.اصلا این مرد نمیگفت من در شرف خیانت بودم.فقط حاشا میکرد.دفعه ی دوم مثی که داداشام دبدن با یه خانومی چت میکردن و خب رابطه ی خاصی نداشتن اما خب بازم بنظرم خیانته.چون مادرم موافق نیست و ختی خود پدرم هم درباطن موافقن که خیانته.

دفعه ی سوم دیدم برنامه ای دانلودکردن که دوستیابیه و اطلاعاتشو همه رو زده بود حتی متاهلیشو.دوتادختر پیام داده بودن.یکی نوشته بود سلام.یکی هم نوشته بود تلگرام داری؟بنظرتون بابام بهشون پیام نداده بوده و بعد پاک کرده چ این ها هم جواب دادن بعد چندساعت؟

اینم بهش گفتم ،گفت خب انجام داده باشم.خب مامان ببینه.مگه چی گفتم بهشون..چیزی نبوده که و اینا..

بنظرتون به مادرم بعد اینهمه تکرار بگن بهتر نیست؟حق ندارن بدونن؟خودمو جاش میذارم میگم هرچندادم دلبسته ی زندگی وبچه هاش باشه بازم حق داره بدونه.اونم الان که هرسه تامون بزرگ شدیم و مامانم ترس از دست دادنمونو نداره...اگه بفهمه و طلاق بگیرع خوبه.اما اگه بفهمه و بمونه هرروزش توی اون زندگی برای مامانم عذابه..همینجوریش هم مامانم ذهنیت اینکه بابام ادم متعهدی توی اوایل ازدواجشون نبوده روداشته و بابام میگه تو بدبینی.اما بنظرم مادرم درست میگه.بنظرتون به مادرم بگم؟دیگه چجوری بابامو تهدید کنم اخه.دلم به حال مادرم میسوزع که دلم نمیخواد توی سن ۶۰.۷۰سالگی خیانت ببینه و بابام برع با ی جوون خیانت کنه.چون بابام همش ب مامانم میگه من میخوام جوون بمونی.توبایدجوون بمونی.حرفای شعر میزنه.اخه کی میتونه جلوی روند پیری رو بگیره.کسی که سالم باشه و عاشق باشه بخدا که پیری همسرشو هم زیبا میبینه..اول خودم..اما حس میکنم پدر من نگاهش غیر انسانی و جنسیه..نمیدونم شاید مردا یجور دیگن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم دخالت مستقیم اصلا و ابدا نکن این زندگی مشترک. دوتا انسان بالغ هست فوقش میتونی کم کم بکشونیشون سمت مشاوره و دوره و آموزش مثلا مامانتو ثبت نام کنی توی دوره هایی مثل تنها مسیر آرامش ک انقدرم تابلو نباشه ولی بنظر من اصلا بهشون نگو  آدم جلوی بچه اش خورد میشه

به مادرت نگو. مستقیم با پدرت حرف بزن علت کاراشو بپرس ببین از سرکمبوده یا تنوعه متاسفانه اکثرمردها همینن اگه مادرت بفهمه واقعا نابود میشه اگه طلاق بگیره که مطمئنا نمیگیره ذره ذره آب میشه پیرمیشه مث من 😔باخودپدرت حرف بزن بامدرک باهاش بحرف جوری که نتونه حاشا کنه و اونجوری که بلدی مجبورش کن یکاری واسه مامانت بکنه مثلاخونه بزنه بنامش یا ماشین و....واینم بدون ببخشید میگم مردباید ذاتش خوب باشه وگرنه اگه مچش روبگیری محتاطتر کارمیکنه متاسفانه .😔

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
چیکار زندگیشون داری  ولشون کن لطفا  مامانت دلش خوشه ..دلشو خوت نکن

اخه الان مامانم نفهمیده.بابام باورای درست نداره کلا..بااین باورا پیش بره دوروز دیگه یه بلایی سر ملمانم میاره و دلشو میشکنه.زمانی کخ دیگه سن مامانم بالا رفته...الان حقش نیست جوونی کنه؟!فقط بابام هرزگی کنه..!!؟منظورم این نیست که مامانمم هرزگی کنه ولی میتونه حداقل حداقل بدون پدرم و گیرای مسخرش.بدون اینکه خودشو خراب زندکی این ادم کنه روزاشو سپری کنه 

به این خاطره که من همیشه به نی نی سایتی ها میگم مرد باید حداقل ده سال از زنش بزرگتر باشه 😭😭 خیلی ...

خواهر به اینا نیست.به ذاته..میبینی اونی ک ده سال کوچیکتره جدا شده چون اخلاقشون بهم نمیخورده.صرفا به سن نیست...مادر من پنج سال کوچیکتره...اینم کم نیست.

بنظرم دخالت مستقیم اصلا و ابدا نکن این زندگی مشترک. دوتا انسان بالغ هست فوقش میتونی کم کم بکشونیشون ...

دخالت که نمیکنم.ولی حق گفتن دارم وقتی فهمیدم...در ضمن دایی و خاله و عمو نیستن ک ادم بگه دخالت.من توی بطن زندگیشونم...بنظرم دخالت نیست اگه سوق به سمت چیزی هم داده بشه.ی عمر شاهد دعواها.محبتا..دیدگاه هاشون بودم

خواهر به اینا نیست.به ذاته..میبینی اونی ک ده سال کوچیکتره جدا شده چون اخلاقشون بهم نمیخورده.صرفا به ...

چی بگم من خودم حس میکنم خیلی پیر شدم شوهرم عین بچه هست

همش‌توی‌نی نی سایت میبینم مردها تازه میرسن پنجاه فیلشون باد هندوستان میکنه

2706