2733
2734

قضیه اینه یکی از فامیلاشون که چندسال پیش خاستگارش بوده جدیدا هی میاد خونشون منم برام مهم نبود میگفتم چکار به ما داره ولی نامزدم از دختره فاصله میگرفت و رفت توی خونه ایی که خریدیم تنهایی دوسه روز بمونه تا دختره بره

اولش من حساس نبودم حتی میگفتم نمیخواد بری ولی هی شروع کرد شوخی راجب اون دختره که شیطونی کنه حسادت منو برانگیخته کنه

و از اونجایی که خیلی صادقه منم سوال پرسیدم شروع کرد راجب دوست دختراش حرف زدن و من حرصم درمیومد میگفت من به همه پیشنهاد میدادم هیچ کدوم جدی نبوده

ولی من ناراحت شدم کل شبو گریه کردم صبح زنگ زد گفت دیوانه ایی گریه کردی من به فکر زندگیمونم که پول دربیارم تو به چیزای مسخره فکر میکنی

بنظرتون من حق ندارم ناراحت باشم؟؟؟

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

چندسالته😐🫠

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری اگر خودت اهل این چیزا نبودی بنظرم همچین ادمی ارزش نداره

ماهیچ مشکلی باهم نداریم جز این

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

چرا حق داری لزومی نداشت راجب دوس دختراش تعریف کنه پسرا میدونن دخترا رو این قضیه حساسن اون دختری هم که میگه من حساس نیستم شک نکن تو خلوتش به این صحبت هایی که میشه فکر میکنه 

تقصیر هردوتونه بنظرم ولی بیشتر شما چرا تجسس میکنی چرا پای گذشنه رو میکشی وسط میپرسی  اینجور مواقع اتفاقا سعی کن جوری بچینی ک بطور کامل از مثلا اومدن اون خانم ذهنتون منحرف بشه بره یه سمت دیگه 

حساس شدن رو حق داری ولی نشون نده بهش که حساسی  چون میشه نقطه ضعفت و هی انگشت می‌زاره روش

اگه من شوخی کنم بگم مثل خودش دعوا راه میندازه

چرا حق داری لزومی نداشت راجب دوس دختراش تعریف کنه پسرا میدونن دخترا رو این قضیه حساسن اون دختری هم ک ...

من ازش میپرسم اونم هی توضیح میده

2706