2752
2734
عنوان

حس میکنم بدجور سرم کلاه رفته

114 بازدید | 7 پست

من از مغازه یه آشنایی قسطی لباس میخریدم، الان طرف مغازه رو جمع کرده، لباس هارو آف زده، فهمیدم مانتویی که بمن یک میلیون فروخته حراج زده ۵۰۰، شالی که بمن ۴۰۰ فروخته زده ۱۴۰، آخه سود مگه نباید منطقی باشه؟ اینکه از ۱۰۰٪ هم بیشتر سود گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه برای اقساط یه چیزم میکشن روش میری چیزی بخری هفته ی بعدش میبینی عه 100تومن بودشده 150

ببین وقتی طرف مانتو یه تومنی رو ۵۰۰ میده یعنی بازم براش سود بوده، تو فکر کن چقد خریده که حراج هم میکنه بازم سود میکنه

چون جمع کرده و رو قبلیا سود کرده شاید می خواد کمتر بده که فقط تموم شه .  قسطی از نقد گرونتره&n ...

میدونم  عزیزم ولی آخه اینقدر گرونتر؟ منظورم این بود که سود گرفتن باید منطقی باشه، نه اینکه سر گردنه

ببین وقتی طرف مانتو یه تومنی رو ۵۰۰ میده یعنی بازم براش سود بوده، تو فکر کن چقد خریده که حراج هم میک ...

بعضیاشون اصلاانصاف ندارن 3ساله پیش میرفتم ازدوست خالم منم اقساطی لباس میخریدم یه بار لباس زیرگرفتم اونم نقدرفتم یه مغازه ی دیگه دیدم عه نصفه قیمته که کلادیگه هیچ وقت اقساطی هیچی نمی‌خرم