2752
2734
عنوان

اینکه یکی خواهرش تو عروسیش نیاد

617 بازدید | 21 پست

بچه ها این که یه نفر تو شب عروسیش خووهرش شرکت نکنه چه معنایی میده؟یعنی از طرف مهمونا چجوری دیده میشه؟بد دونسته میشه واسه عروسی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه واسه قبل بود این حرفا هیچ دید خاصی نداره دیگه 

خیلی ها قطع ارتباطن خیلی ها زندگی های مزخرفی دارن 

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

برادرشوهر من و خانمش بدون اینکه قهر باشه یا علتی داشته باشه عروسیمون نیومدن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
با علتش کار نداشته باش.سوالم اینه یعنی مهمونا چه برداشتی میکنن واسه عروس بد به حساب میاد؟

اگر علت موجهی برای غیبتش نباشه همه تصورشون اینه اختلاف دارید، طبیعتا اختلاف تو خانواده پوئن مثبت نیست دیگه

میپرسن دلیل موجهی باشه فکر بد نمیکنن

دلیل نیارید یا بپیچونید هرکی بستگی به شناختش از شما و شعورش حدس میزنه و برداشتی میکنه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
با علتش کار نداشته باش.سوالم اینه یعنی مهمونا چه برداشتی میکنن واسه عروس بد به حساب میاد؟

برای عروس بد نمیشه برای خواهر عروس بد حساب میگن

میگن ببین طرف چقدر مثلا دورازجون عقده ای بود یا هرچی ک نیومده

بنطرم نرفتن به عروسی خواهر هیچ دلیل موجهی نداره مگه اینکه طرف رو تخت بیمارستان باشه

برای عروس بد نمیشه برای خواهر عروس بد حساب میگن میگن ببین طرف چقدر مثلا دورازجون عقده ای بود یا هرچ ...

دلیل موجهم اینه که خواهرم اصلا نمیخواد من برم عروسیش.سر رقابتا و حسادتای بچگی سالهاست بامن قهرکرده حرف نمیزنه.من واسه چی‌برم عرکسیش

2706