2752
2734
عنوان

سلام وای ترخدا به دادم برسید

124 بازدید | 17 پست

من 31 ماه پیش پریود شدم و الان از 31 این ماه 5 روزه گذشته بی‌بی چک زدم دو روز پیش منفی بود اما احساس میکنم زود زدم منفی درومده ترخدا بگین چی بخورم پریود بشم بچم 7 ماهشه خیلی زوده برای یه بچه دیگه😢😭😭😭

خودمم 20 سالمه به این زودی باز نمیخام 😭😭😭

هوف توام‌مثل منی ۲۰ سالمه بچم ۳ ماهشه پریود نشدم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه شیرمیدی یا شیرخشکه؟ من ده ماه بعداز زایمانم شدم

شیر خشک من بعد زایمانم‌پریود میشدم اینماه نشدم نمیدونم چ گلی ب سر بگیرم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
بچه شیرمیدی یا شیرخشکه؟ من ده ماه بعداز زایمانم شدم

کلا شیر خودمو میدم اما آخه ماه پیش شدم برای اولین بار این ماهم باید میشدم این منو نگران کرده نه اینکه کلا نشم 

برای تو چند روزه 😢نشدی 

۵ روز ۶ روز عقب افتاده میترسم بی بی چک بزنم مثبت ش 

کلا شیر خودمو میدم اما آخه ماه پیش شدم برای اولین بار این ماهم باید میشدم این منو نگران کرده نه اینک ...

فکرکنم تا یکسال عادی باشه بخاطر بهم ریختن بدن و هورمون ها

حالا رفتی بهداشت بپرس ازشون

🌷🌷🌷🌷🌷
واییی مثل منی که 😢

توقرص جلوگیری نمیخوری؟من نمیدونم چ قرصی بخورم چجوری بخورم ۲۰ سالمه فک کن یک ساله ازدواج کردم بچم ۳ ماهشه ماه اول باردار شدم چون ندونستم چی بخورم ک چطور بخورم

توقرص جلوگیری نمیخوری؟من نمیدونم چ قرصی بخورم چجوری بخورم ۲۰ سالمه فک کن یک ساله ازدواج کردم بچم ۳ م ...

واییی منم فقد طبیعی جلو گیری کردم شوهرم کاندم دوس نداره قرصم نخوردم 

واییی منم فقد طبیعی جلو گیری کردم شوهرم کاندم دوس نداره قرصم نخوردم 

طبیعی اصلا  روش خوبی نیست  من اطلاعات کافی ندارم ک چ قرصی بخورم حتما طبیعی جلوگیری گردن بیچارم کرد

2706