2752
2734
عنوان

تاحالا شده یه نفر بخواد بیاد خواستگاریتون

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 40 پست
آره اینم هس  برای تحقیق همسایه ها بد بگن هم نمیان خیلی هم تاثیر داره  ما برای همسایه بغل ...

خب این که اشتباهه اصن به همسایه چه مربوطه که من ساعت چند خونه میام اصن شاید شب کار داشته باشم تا صبح نیام

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
خب این که اشتباهه اصن به همسایه چه مربوطه که من ساعت چند خونه میام اصن شاید شب کار داشته باشم تا صبح ...

بعضیا براشون مهمه 

ما خودمونم بخوایم خواستگاری بریم تحقیق میکنیم به اون طرف هم اجازه تحقیق می‌دیم که بدونه با کی داره آشنا میشه 

اما خب بعضیا حساس تر و مذهبی ترن این موارد براشون مهم تره اون خواستگار همسایمون طلبه بود دختره هم مذهبی براشون مهم خب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حیف شد کیس خوبی بود 😿 دندونپزشکه مطب هم داره

شایذم ی موردی پیش اومده نتونستن وسرو کلشون پیدا میش،ایا از رفتارتون احساس بی احترامی دیدن

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
خب این که اشتباهه اصن به همسایه چه مربوطه که من ساعت چند خونه میام اصن شاید شب کار داشته باشم تا صبح ...

اون تیپ از آدم ها که اینجا گفتن از، همسایه تحقیق کردن و اینا، همون برن بهتره

کسی که به لحاظ فرهنگی با ما متفاوته، خب بهتر که همون اول بره

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
بعضیا براشون مهمه  ما خودمونم بخوایم خواستگاری بریم تحقیق میکنیم به اون طرف هم اجازه تحقیق می‌ ...

پس باید کلا از کارم انصراف بدم که به قبای بعضیا برنخوره

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
پس باید کلا از کارم انصراف بدم که به قبای بعضیا برنخوره

پزشکان و کادر درمان که خب بحثش جداس و موجهه 

اما نگاه می‌کنی طرف نه شاغله نه درس میخونه صرفا تا نصفه شب بیرونه خودت باشی نگاه بد نداری؟ برای داداشت خواستگاری این دختر میرین ؟

2706