2752
2734
عنوان

امروز با مامانم بد رفتار کردم

127 بازدید | 4 پست

صبح می خواستم خودم ماشین بگیرم برم

گفتم منتظرم نمونید

مامانم رفته بود برام خوراکی خریده بود

بابامم عصبیه گفته بود تا من نیام حرکت نمیکنه

من بخاطر عصبانیت بابام عصبی بودم از صبح زود گفتم حوصله ندارم خودتون برید . کلا بابام اخلاقش جدیه منم روحیم خوب نبود حوصله نداشتم

خلاصه بعد نیم ساعت که پایین موندن مامانم دوباره اومد خونه گفت چرا نمیای ؟ منم صبح اول صبحی تمام عصبانیتمو سرش خالی کردم که چرا منتظرمین اصن من امتحان نمیدم و من می خوام خودم راحت اماده شم و ... با لحن عصبی . 

جوابمو نداد تو سکوت منتظر موند اماده شم . دیوانش کردم یعنی حالت صورتش خیلی ناراحت بود

ازون طرف بابام ناراحتش کرد ازین ورم من ..

چرا من صبور نیستم ؟ 

دلم پر بود امتحانم سخت بود می خواستم برا خودم راحت باشم با ارامش برم و بیام ولی نشد . چون همیشه تو خونم حتی تا حالا کلاس ورزشم نرفتم . همش جلو چششونم هر چی دلشون می خواد بهم میگن . درامدم ندارم برا خودم خرج کنم . هیچ کاری برا انجام دادن ندارم کلا

عصبی شدم کلا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی چکار کن؟ برو معذرت خواهی کن ازش. 

بعدم سعی کن با مسائلت کنار بیایی.

همه ی ما دوران سخت دبیرستان و دانشگاه رو تجربه کردیم

ورزش کن کتاب بخون احساساتتو بنویس تا اروم بشی.

چرا اینجوری می کنید مگه ما مامانا چه گناهی کردیم دختر منم دندون عقلش داره در میاد امونشو بریده مودممون درست کار نمیکنه اومدم لزش بمرسم دندونش چه جوره شروع کرد صد دفعه گفتم مودم بگیرین نمیتونم اینترنتی وقت بگیرم کلی پرخاش کرد سرم داغ شد بدنم اینگار اب جوشه ریختن