2752
2734

من یه رفیق داشتم پنج سال باهم دوست بودیم خیلی صمیمی بودیم اما بعد پنج سال یهو سرد شد جوری شد که فقط من بهش زنگ میزدم بعد یه مدت گفتم بزا منم زنگ نزنم ببینم خودش زنگ میزنه حالا دوماهه نه اون زنگ زده نه من‌

بنظر شما چه اتفاقی میوفته که یه آدم تصمیم میگیره بعد پنج سال با رفیقش دیگه رفیق نباشه و قطع ارتباط کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم همینجوری شد 

افسردم حوصلم نفس کشیدنم ندارم چه برسه ارتباط برقرار کردن با دیگران چه خانواده چه رفیق صمیمی و..

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 

من رفیق دوران دبیرستان همینجور شد من همش حالشو می‌پرسیدم یع روز برگشت گفت آره رفتی دانشگاه دوست رفیق پیدا کردی منو دیگه تحویل نمیگری در حالی که من با کسی دوست نشدم همیشه هم حالشو می‌پرسیدم دیگه کم کم منم دیدم رفتارش درست بشو نیست فاصله گرفتم  

زمان ما ازدواج میکردن کلا قطع ارتباط میکردن نمیدونم چرا 

بعد رفتار خود طرف

افسردگی حال وحوصله نداشتن

مشگلات زندگی گیر وگرفتاری 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

اومد بخاطر ی آدمی ک تازه پیدا شده رفاقتمون رو خراب کرد و حرف پشت سرم ساخت منم رفاقتمون باهاش خراب کردم بعد چند مدت اومد طرفم گفت یکی از دوستای مشترکم مجبورم کرده رفاقتمون بهم بزنم .... بعد گفتم حالا یکی از حرفایی ک پشت سرم زدی رو پشت سرت بگه میخواد چ بشه 🙂 بعد جالب اینجا بود ک فردا رفت باز با اون دختره😂🙂

هی رفتم و هی شدم بیشتر راه بلد🍷🙂
زمان ما ازدواج میکردن کلا قطع ارتباط میکردن نمیدونم چرا  بعد رفتار خود طرف افسردگی حال وحوصله ...

اتفاقا من نامزد کردم ولی رفیقم مجرده با این حال مث سابق بودم باهاش شاید اپنم از شنیدن مشکلات زندگی من خسته شد😂

برای من پشت سرهم سه تادروغ بزرگ از دوست ۷ ساله ام رو شد و این که دیدم هر وقت کارش میوفته پیام میده چیزی نگفتم ولی دیگه نه زنگ میزنم نه پیام میدم پیاماشم دیر جواب میدم قرار بیرون هم بذاره بهونه میهرم میپیچونم نمیرم

می روم که خویش را با خودم بیاورم  با خودم چه کرده ام ؟ من چگونه گم شدم ؟باز می رسم به خود ، از خودم که بگذرم🧡💫🖤

دروغ و پزهای الکی 

من اصلا اهل پز دادن نیستم نامزد کرد گفت میره یه شهر دیگه زندگی کنن اومد عکس خونه ی لوکس رو تو یه شهر دیگه فرستاد گفت اینو پدرشوهرم برامون خرید وای خیلی کابنتاش خزه و دوس ندارم نماشم رومی و مزخرفه خونه فوق العاده لوکس بود 

این حرفا رو ۴سال پیش میگفتا 

بعد من همون خونه رو چندوقت بعدش تو دیوار برای فروش دیدم و ازش آمار گرفتم ون ادعا داشت دارن رنگ میکنن برن توش بشینن🤣

اینا اصلا مهم نیستمن هم عقدکنونم که نزدیکام فقط قودن دعوتش کردم 

هم عروسی بعد اون یه ماه قبل عروسی گفت فلان تاریخ عروسیمه نوبت آرایشگاه بگیر و برو دنبال لباس یادت نره ها 

بعد دعوتم نکرد😐

سه تا دوست صمیمی بودیم دیگه کم کم هردومون بخاطر دروغاش و اینکه ارزش نذاشت عروسیش دعوتمون کنه با اینکه دعوت شده بود ازش سرد شدیم و فاصله گرفتیم 

الان یادم میاد خیلی چرند و دروغ بهمون از زندگیش میگفت 

کلا بیمار روانی بود

خدایا شکرت😍
اتفاقا من نامزد کردم ولی رفیقم مجرده با این حال مث سابق بودم باهاش شاید اپنم از شنیدن مشکلات زندگی م ...

رفیق اگر رفیق باشه همیشه کنارته من ی مدت بود با ۲ تا اکیپ رفیق بودم دیدم هیچ کدومشون رفیق نیستن جز یکیشون چسبیدم ب اون و واقعا هم دمش گرم 

هی رفتم و هی شدم بیشتر راه بلد🍷🙂
2706