2752
2734

پیرو تاپیک قبلم که تا الان که 29 سالمه با مردی در رابطه نبودم. میترسم بقیه ازم میپرسن چرا نبودی و نمیدونم چی بگم و اونا فکر میکنن من مشکلی دارم. یه جواب قانع کننده و دندون شکن میخوام. 😢😢مخصوصا اگه یه پسر خارجی ازم بپرسه نمیدونم چی بگم که پیشش ادم عجیب غریب داغونی نباشم. چون با مجازی حرف میزنم با خارجیا.

این ن تنهاخجالت نداره ک بایدبش افتخارکنی

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یاد حدیث پیامبر افتادم که میگفت تو آخر الزمان مردم به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی تعجب و سرزنش ...

اره بخدا حتی روم نمیشه بگم یه بخشیش بخاطر اینکه از گناه رابطه جنسی میترسم

ولی بقیه منو یه ادم مشکل دار میبینن 

کاش همه این مشکلوداشتن حتی‌خودم شماهیچ مشکلی نداری  واقعاب نظرم مشکل تفکرات بقیس بیخیال

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 

نمیخواد توضیح بدی بگو زیاد دنبالشم نبودم پیشنهاد داشتم ولی نپسندیدم چطور؟؟!!اینم بدون پسرایی که اینو میپرسن میخوان ببین رابطه داشتی یا صفر کیلومتری وگرنه واقعا مهم نیست به کسی هم ربط نداره

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)