2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان ساعت ۱۲/۳۰ به بعد که میشه بچه های کوچه میان بیرون 

گاها ساعت ۲/۳۰ سه ظهر 

همشم جیغ و داد و توپ بازی اونم جلوی درما 

ماهم طبقه همکف هستیم واقعا اذیت میشیم

اوضاع حوریه که طبقه پنجم هم صداش درمیاد 

دیروز رفتم به خانم همسایه میگم اگه امکانش هست به فرزندتون بگید تا ساعت ۵ نیاد کوچه زمان استراحت مردم ...

واقعیتش این هست تا نخوان شما نمی تونین کاری رو بهشون تحمیل کنین. بهتره با زبان خوش کار رو پیش ببرید.

خدا شاهده من اونجور نیستیم که بگم چرا میان کوچه بازی می‌کنند تازه سر کوچه ما پارکه 

ولی میگم اصلا نرن پارک بیان تو کوچه ولی نه وسط ظهر بخدا سروصداشون نمیزاره خواب داشته باشیم

من کلا میگم کوچع واسه بازیع بچع هاست ولی ساعت ۵/۶ به بعد 

هیچی زن همسایه انقد حق به جانب رفتار کرد موندم بهش چی بگم الان خداییش شما خودتون حق و به کی میدید

حق با شماست. بچشو زندانی نکنه ولی بگه سر و صدا هم نکنن برن بازی فکری کنن.

نمی‌دونم چرا بعضی افراد انقد از لحاظ فرهنگی فقر شدید دارن 

منم بچه بودم بچگیام تو کوچه گذشت خدا شاهده مامانم قبل ۶ میرفتم بیرون منو دعوا میکرد شده بود دررو روم قفل میکرد اما میگفت ۶ ب بعد برو مردم استراحت میکنن

واقعیتش این هست تا نخوان شما نمی تونین کاری رو بهشون تحمیل کنین. بهتره با زبان خوش کار رو پیش ببرید.

خیلی محترمانه گفتم اینجوری تو کوچه همدیگرو دیدیم منم اروم گفتم دیروز سه بار از خواب پریدم انقدر صدا زیاده همه بچه ها جیغ و داد میکنن

گفت بچه ان دیگه

گفتم اگه امکانش باشه تا پنج نیان بیرون

گفت زندانیشون کنم؟

منم دیدم بحث با ادم بی فرهنگ فایده نداره ولش کردم

ما یه حرفی داریم میگیم طرف زاییده واسه کوچه و مردم... 

حالا من اینجوری نگفتم عزیز 

زنه داشت منو میخورد

اتفاقا مامانم ی بار عصبی شد مریض بود طفلی سردرد شدیذ داشت بدن درد داشت با بیچارگی خوابش برده بود 

ساعت۴ ظهر نیم ساعت نخوابیده بیدار شد 

درو کوچه رو باز کرد بلند گفت بچه هارو زاییدن واسه کوچه  خونه ندارن که 

انقد بی تربیت بار اوردن بچه هارو میگفتن هرچقدر دلمون بخواد صدا میکنیم 😐😂

2706