2733
2734

من قبلا میزاشتم مثلا از صبح تا غروب

روش نایلون میکشیدم

قبلشم موهامو خیس نمیکردم

ولی خب هردفعه بشوری هم رنگ میده هم دونه های قهوه هنوز تو موهاته

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما تا الان گذاشتین خوب بوده؟

نه من چون نمیتونم از رنگ کردن دل بکنم و احتمال داره یه روزی رنگ شیمیایی بزارم هیچ وقت حنا نمیزارم از روش های دیگه تقویت میکنم 

حنا رو برای خواهر و مامانم ترکیب درست میکنم به سرشون میزنم

من صبح تا شب حنارو استراحت دادم شب تا صبحم رو موهام موند یزره فقط یزرههههه رنگ داد هنوز موهام سیاهه ...

من واسه مقاومت و ریزش مو گذاشتم میگن خوبه دختر خالم سالها میذاشت ولی نمیدونم تا حالا امتحان نکردم

من صبح تا شب حنارو استراحت دادم شب تا صبحم رو موهام موند یزره فقط یزرههههه رنگ داد هنوز موهام سیاهه ...

سلام حتما باید استراحت بدی 

نمیشه بلافاصله بعداز حنا خیس کردن بزنی به مو

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤
من واسه مقاومت و ریزش مو گذاشتم میگن خوبه دختر خالم سالها میذاشت ولی نمیدونم تا حالا امتحان نکردم

منم ‌‌‌‌‌‌‌‌برای همین گذاشتم ولی انتظار داشتم موهام رنگش تغییر کنه ولی تغییر هاصی ندیدم  

منم هفته پیش زدم ۴ساعت رو موهام موند.روز قبلش با بابونه و حنا و قهوه و رزماری و دارچین مخلوط کردم گذاشتم بمونه فرداش زدم .موهام قهوه ای شده 

یکم حس میکنم ریشه موهام سفت شده

2706