2752
2734

بچه ها من ی دوست خیلی خیلی صمیمی دارم . که مجرد هم هست . ۶ ماهه یک کار اداری پیدا کرده که حقوقش ۱۵ تومنه.  میره سر کار . بعد جالبه . دیروز با همه بیرون بودیم ۲۸ میلیون پول داد گوشیش رو عوض کرد . بعد به من گفت راستی پول لازم داشتی . چی شد ؟ گفتم فعلا هیچی ، مدارکم رو دادم برای وام . بعد گفت من تا ۱۰۰ میلیون میتونم بهت قرض بدم . گفتم از کجا آوردی ؟ گفت حالا چه فرقی داره . خدا بزرگه میرسونه . 🫠🫠🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منحرف شدم... توبه توبه🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

🤷‍♀️

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

شاید اونم وام گرفته یا مساعده گرفته از جایی که کار میکنه،برا پولدار بودن کسی غصه نخور بی پولیه که غصه داره😄

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
منحرف شدم... توبه توبه🤡

😐 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706