2752
2734
عنوان

عربی اسون بود یا سخت:)

273 بازدید | 22 پست

خیلی خیلی سخت بود سه روز کامل قشنگ خوندم ولی هیچی

شما چطور بودین

دوستام میگفتن اموزش و پرورش سوالات رو میفروشه اینقدر فروختن که گفتن کارت هامون دیگه کار نمیکنه نقدی بفرستید شمام اینو شنیدین!؟ 

کوردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راجب کارت که اره 

من کارتم با شماره صندلی فرق می‌کرد 

سطح سوال متوسط رو به سخت

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو

آموزش و پرورش هیچ وقت سازمانش زیر سوال نمیبره 

تو هر آزمون امکان لو رفتن سوالات هست ولی اینکه خود سازمان این کار انجام بده چرتی بیش نیست

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
راجب کارت که اره  من کارتم با شماره صندلی فرق می‌کرد  سطح سوال متوسط رو به سخت

اره کارتا با شماره صندلی فرق میکرد این هیچی نیس سخت گیری هاشون خیلی رو مخ بود چهار نفر بازدید بدنی میکرد گوش ها و اینارو هم نگاه میکردن 

کوردم
بیشتر از چیا سوال اومده بود؟

ترجمه فعل و قواعد 

مفرد وجمع هم داده بود ولی از اون سخت هاش

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو

منم خداوکیلی خونده بودن سخت بود😭😭

دعاکنید واسم

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
اره کارتا با شماره صندلی فرق میکرد این هیچی نیس سخت گیری هاشون خیلی رو مخ بود چهار نفر بازدید بدنی م ...

برا من یه جوری داد میزد 

هنوز سرم درد میکنه به خاطر دادش واسترس

وایسادم سردردم خوب شه برم بخونم واسه امتحان بعذی

ترجمه فعل و قواعد  مفرد وجمع هم داده بود ولی از اون سخت هاش

خدا لعنتشون کنه یکار کردم من الان مطمئن نیستم امسال میتونم دیپلممو بگیرم یا نه

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
2706