2752
2734

بچه ها من 29 سالمه و تا حالا مردی توی زندگیم نبوده احساس میکنم عقده ای شدم و زندگی نکردم و هیچی از زندگی نفهمیدم و لذتی از زندگی نبردم چون عشقی نداشتم

خیلی ناراحتم و زندگی رو بیهوده میبینم

همش تو خونه بودم و از همه دور بودم و حتی تو دانشگاه به پسرا محل نمیزاشتم و سمت کسی نمیرفتم و خیلی خجالتی بودم

خیلی ناراحتم زندگیم تلف شد خواستم دردودل کنم

حتی اونایی که تو عشق شکست خوردن از من خیلی خوشبخت ترن چون عشقو تجربه کردن ولی من زندگیم خالیه خالیه

خیلی غصه میخورم و منتظرم مرگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالاهم فرصت داری سنی که نداری

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

خب دیگه سنی ازت گذشته باید یکم ارتباط میگرفتی با مردم

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

مامانم همیشه میگه ا‌مای مومن میتونن تا ۳۰ سالگی خودشون نگه دارن با کسی نرن تا ازدواج اما من میگم نمیشه اگرم بشه طرف سالم نیس روانی شده

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

این چندوتا چیز از من به خاطر داشته باش 

1. اگه چیزی نداشته باشی راحت تره تا اینکه یه مدت داشته باشی و بعدش از دست بدی.

2. همه آدما لیاقت عشق و محبت یه زن رو ندارن 

3.توهم سنی نداری و میتونی از حالا پیگیر باشی که دنبال یه آدم خوب و مناسب بگردی

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

ببین چون تجربه اش کردم نمیتونم بگم حالا ما که تجربه اش کردیم چیزی توش نبود 

چون تا تجربه اش نکردی دوس داری تجربه کنی و منطقیه خب سعی کن با یه انتخاب عقلانی و درست داشته باشی و تجربه کنی و رو اعتمادبنفست کار کن

خدایا شکرت😍

خب چرا رو خودتون کار نمی‌کنید 

برید تو اجتماع چه با درس خوندن چه با سرکار رفتن اونم جای مطمئن... 

بالخره که باید از به جایی شروع کنید این تو اجتماع رفتن رو... و گرنه 40 سالگی میفهمین 29 خیلی ام سن جذابیه

خدایا بغلم کن... به والله خستم. :) 

ببین تو بلاخره ۴۰ میشی یا با کسی یا بدون کسی پس فرقی نداره الان غصه بخوری یا نه جاش پاشو یکاری کن که ۴۰ حالت بهتر باشه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

تازه دارم یاد میگیرم 

توی خال زندگی کنم لذت ببرم

همیشه دلم میخواست ازدواج کنم چون میگفتم دیگ خوشحال میشم تموم 

دیدم ن 

الان خوشحال تر از مجردیمما حرف من چیز دیگه ای 

اینکه میگن از مسیر لذت ببر واقعا درست 

همش حرص جوش جهاز ماشین داشتن میزدم ک ای ماشین بگیرم خوشحال میشم 

الان میرم تو ماشین میشینم انگار نه انگار حسرت این ماشین داشتم 

نمی‌دونم میفهمی چی میگم یان

لذت ببر شل کن 

2706