2733
2734
عنوان

کاربری انتقال داده شد

1778 بازدید | 35 پست

این کاربری دیگه دسته من نیست و فقط اومدم دردل کنم و برم و به شخص دیگه ای واگذار شده و با من نسبتی ندارن و موضوعاتشونم متفاوته پس اشتباه نگیرید 

من توی دریای چشمات‌نه ؛ توی‌دریای دردام گم شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه خودش فلج بود کاربری درست کنه ؟ هر کی میگه کاربریم دست دونفره یه دروغگوعهه که میخواد لو نره

کاربری دست دو نفر نیست دست یه نفره که من تا شب میرم 

و اون میمونه میتونه هم تاپیکارو بترکونه و اثری نباشه از داستان دروغینم 

بعد این همه داستان سرایی و دروغگویی حالا میگی کاربریمو سپردم به یکی دیگه؟؟؟  اینم یه دروغ دیگه

میتونه خودش بیاد ثابت کنه من رفتم بعدش از کجا شما پرفسور فهمیدی فیکه؟دلیل بیار حداقل 

داستان دیشبت دروغ بود مگه

من برای اثبات حرفامم عکس آیلار خودمو مامانمو گذاشتم عکس تولد آیلار هم گذاشتم که نفس خودش منو دوستاش بودیم 

من برای اثبات حرفامم عکس آیلار خودمو مامانمو گذاشتم عکس تولد آیلار هم گذاشتم که نفس خودش منو دوستاش ...

ولشون کن بابا 

تو کاره خودتو بکن 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706