2733
2734
عنوان

خیلی نگران خالم هستم😔💔

275 بازدید | 20 پست

خاله من عروس یع خانواده شده ک مثل زمان قبل زندگی میکنن خونه و کار همشون باهم هست و پدر شوهرش فکرش قدیمیه

و خالم فقط اشپز اون خونس نقش خالم اشپزی کردن همین 

حالا بعد ۱۵ سال از ازدواجش برا اولین بار مامانم گفت از خودت دفاع کن اینا ترو کشتن تو این خونه 

شوهر خالم شنید به پدرش گفت حالا دیشب کلی سر خالم غر زدن و دعوا شده ک خواهرت داره بهت یاد میده یه چیزایی و از این حرفا پدر شوهر خالم بیشتر شوهر خالم رو بر، علیه خالم میکنه 

فکر کنین برادر شوهراش شوهرش پدر شوهرش همه باهم بحث میکردن با خالم و خالم فقط میگفته خواهر برادرای من کی تا حالا فضولی کردن فقط یع بار خواهرم گفته از خودت دفاع کن چیز بدی که نگفته

بیچاره خالت

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🫤🫤🫤🫤تازه عروس نیست که خاله ات! 

15ساله بااین زندگی خو پیدا کرده. 

بهتره سیاست یاد بگیره و باسیاست کارشو پیش ببره. 

بااین روش ها امکانش نیست. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

خاله ات چرا گفته حرف خوواهراشو،؟؟؟

مگه جنگیدن با اون جماعت کم عقل کار راحتیه که بری بگی خواهر ماددم فلان گفته؟

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
وا چرا اینقدر بیزبونه ،خب جوابشون روبده ،بعدم تقصیرخاله ات خودشم هست چراقبول کرد تویه خونه زندگی کنن

چون عروس برادرش میشه 

پدر بزرگ. مادریم سخت نگرفت براشون همش، میگفت برادرمه 

مادرت چیکار داره اخه اینجوری میگه خالت خودش میخواد بمونه نه شوهرش عوض میشه نه خانواده شوهرش الیک بدبخت تو دردسر هم انداخته قرار بود خالت جا بزنه سال اول جامیزد

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
کار مادرت درست نبود  اتیش انداخت تو زندگیه خالت  حالا خوب شد دهن خالت تلخ شد؟؟؟

باید بگن اونم برا اولین باز گفتن من خلاصه گفتم اما خیلی بلاها سر خالم اوردن و کسی چیزی نگفت مگه خاله من بی کس خودش نمیتونه دفاع کنه

2706