2733
2734

عکس العملَش درمورد رفتار شما چطوره؟

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

به درجه ای از عرفان رسیدم که هیچ برخوردی نمی کنم رد میشم میرم به کارام میرسم

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
به درجه ای از عرفان رسیدم که هیچ برخوردی نمی کنم رد میشم میرم به کارام میرسم

فرض کن نذاره کاردلخواهت انجام بدی؟ بی هیچ دلیلی الکی بگه نه و ...

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرض کن نذاره کاردلخواهت انجام بدی؟ بی هیچ دلیلی الکی بگه نه و ...

مجبورم بپذیرم

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

گارد بگیرم کارم تمومه😄  اصلا نباید مقاومت  نشون بدم سمت بحث و دعوا هم که برم کلا کنسله😂   در درجه اول بزارم در یه فرصت مناسب بدون غرغر و پرحرفی مختصر و مفید بصورت در دل  بگم اونم بندازم تو روند حل مسئله به خودش میاد میبینه بله رو داده بدون درد و خونریزی😂 البته انصافا خیلی سعی میکنم هوای اقتدارشو داشته باشم که اینجور مواقع نیاز نداشته باشه ثابت کنه کت تن کیه 😎 خدا پدر اقای حسینی رو بیامرزه ثمرهی دوره ی اوشونه