2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه خوب

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊

عزیزم به نظرم نحوه کار کردن تون و شخصیت کاریتون رو این اقا نپسندیده  چون اگه پسندیده بود هرجور شده شما رو نگه میداشت یا جایی سفارشت میکرد میبینی که میگه انشالله جای خوب کار پیدا کنی 

بعدم این قد ضعیف و خاله زنکی دردو دل نکن هیچ شانسی ندارم اشنا ندارم چیه بگو ممنونم از راهنمایی تون حتما پیگیر میشم  دیگه تمام .. افتادی دنبالش که هعی نطر و ایده نداری  ممکنه چه نطری داشته باشه  

خیلی سطح پایین حرف زدی دیگه دوره کاریت اونجا تموم شده اونم میگه برو به سلامت بعد دوباره افتادی دنبالش نطر و ایده نداری به نظرش کویر بود که خودت گفتی اه و فغان من کسی رو ندارم  مگه خودش رفته سرگار کسی رو داشته دختر مهارت و توانایی هات ببر بالا  هرجا بری توهوا میخوانت

عزیزم به نظرم نحوه کار کردن تون و شخصیت کاریتون رو این اقا نپسندیده  چون اگه پسندیده بود ...

خب ببین چی بگو بنویسم که اره اون دوره کارآمپزی که پیشتون بودم جدی نگرفتم ..که نگه این بلد نیست و سفارشمو میکنه

عزیزم به نظرم نحوه کار کردن تون و شخصیت کاریتون رو این اقا نپسندیده  چون اگه پسندیده بود ...

می‌خوام یجوری بفهمونم که کاراموزیو جدی نمیگرفتم و مهم نبود برام ..حالا که فک میکنی من کار بلد نیستم مهم نیست 

می‌خوام یجوری بفهمونم که کاراموزیو جدی نمیگرفتم و مهم نبود برام ..حالا که فک میکنی من کار بلد نیستم ...

نمیخواد چیزی بهش بگی خودت ببین ایرادات کجا بود  جای دیگه با حقوق کم تر برو یه رزومه خوب اماده کن زبانتو تقویت کن  هرچیزی که مربوط به شغلته مهارتش رو بیرون آموزش میدن   رزومت رو پرکن هزاران نفر از این اقا بهتر تو مسیرت قرار میگیره

2706