2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما شش سال پیش قبل از اینکه خونه گرون شه خریدیم بیشتر پس اندازمون روی طلا بود طلای قسطی  پس ...

هرماه چقدر طلا میخرین 

چند ساله ازدواج کردین

و اینکه شما چه جوری کمک میکنید به همسرتون

من و همسرم ...از منفی شروع کردیم ... سعی کردیم ولخرجی نکنیم ...از خرج اضافه بزنیم ...وام گرفتیم ...خونه شریکی خریدیم...بعدش  بازم وام گرفتیم اون خونه رو تبدیل کردیم...البته خیلی سخت بود اما خدا رو شکر الان چند تا خونه داریم و وضعمون خوبه خدا رو شکر

چه جوری تونست؟ مامانت هم همکاری کرد؟

پدرم مهندس الکترونیکن فارغ التحصیل دانشگاه شریف بعد با سه تا از دوستانشون یه شرکت زدن که الان هم خیلی شرکت موفق و معروفیه تو حوزه الکترونیک اسمشو نمیگم چون احتمال داره شناسایی شم 

بله مادرم هم خب روانشناسن و درامد خوبی دارن ولی خب ایشون از صفر شروع نکردن کلا تو خانواده پولداری بودن 

هرماه چقدر طلا میخرین  چند ساله ازدواج کردین و اینکه شما چه جوری کمک میکنید به همسرتون

من خودم شاغلم

۹ ساله ازدواج کردیم

بستگی به موقعیت دارع اوایل ازدواج خب در امدمون کم بود

تا جایی که میتونستم تو خرجای خونه کمک میکردم

الانم تقریبا تقسیم میکنیم خرجا رو باهم من کمتر همسرم بیشتر 

طلا هم هرماه هر چقد که داشته باشیم فرقی نمیکنه از طلای ریز شروع کن زیاد که شد ببر بده بزرگترشو بگیر یا برای پس انداز نگه دار

2706