2733
2734

خانما من هر روز بیرونم تو مسیر دانشگاه مدام آفتاب توی سر و صورتمه ساعتهای طولانی.... 

رنگ پوستم هم سبزه روشنه 

هم میخواستم یکم روشنتر دیده بشم هم کرمپودر اصلا نمیخوام استفاده کنم 

نمیدونم حالا به نظرتون واسه روزانه چه ضدآفتابی بگیرم که صورتم آسیب نبینه 🥲

اگر مارک خوبی هم سراغ دارید بگید🩷

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ضدافتاب بی رنگ بزن بعدشم روش بی بی کرم یا تینت پوست ژیناژن بزن بعد ۴ ساعت ام تمدید کنی حتما برا ت ...

نمیتونم چند لایه کرم بزنم فقط یدونه میخوام بزنم و برم اصلا تایم تمدید یا دوتا کرم زدن رو ندارم 

با این وجود نمیدونم بی رنگ بخرم قید سفیدیو بزنم یا رنگی بگیرم

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
نمیتونم چند لایه کرم بزنم فقط یدونه میخوام بزنم و برم اصلا تایم تمدید یا دوتا کرم زدن رو ندارم  ...

ب رنگ کاملا جذب میشه‌ تینت پوست حیلی سبکه حسش نمیکنی

سلامت پوستت مهمه بی رنگ بگیر حتما

این وضعیت زندگی در شأن یک اسپرم برنده نیست.🤡