2752
2734
عنوان

جاری بد ذات

162 بازدید | 17 پست

آقا ما مهمونی دعوت بودیم . همسرم یه حرکتی انجام داد ناراحت شدم یکم و وقتی هواس کسی نبود بهش چشم غره رفتم . یه لحظه چشم تو چشم شدم با جاریم و دیدم داره مارو میبینه و می‌خنده . بارررر هااا پیش اومده از  ناراحتیم خوشحال شده و حتی سعی نکرده پنهونش کنه . و همینطور به وضوح از خوشحالیم ناراحت میشه واخماش می‌ره تو هم . فهمیدم که این واقعا دشمنمه . یه جایی خوندم دشمنت بیشتر از هرکسی زندگیتو تماشا می‌کنه و زیر نظر داره پس بهترین نمایش رو نشونش بده . تا الان خودم بودم جلوش . پیشنهاد بدید چه کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جلوش با هم بحث نکنید. نه مشکلات و نه عشق و محبتتون رو جار نزنید. رابطتون رو باهاش رسمی کنید و صمیمی نباشید. 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

اهمیت نده بهش کار و زندگی خودتو بکن

همیشه تو زندگی هرکسی پیدا میشه فامیل و آشنایی که چشم دیدن خوشیتو نداره

بجای تمرکز رو اون روی اهداف زندگیت تمرکز کن و انرژیتو برای ادمهای بی ارزش تلف نکن

خدایی منم خیلی لبخند میزنم و میخندم  اصلا منطوری ندارم  از سر عادته  حالا نکنه خان ...

آخه اون فقط وقتایی می‌خنده که من ناراحتم و برعکس وقتی خوشحالم نگاهم می‌کنه و اخماش می‌ره توی هم. اصلا اینطوری نیست که همیشه لبخند به لب داشته باشه

2706