2733
2734

اشغال به معنای واقعی کلمه

من مام . ضد افتاب. چند مدل از شامپو ها. چند مدل از ماسک ها خیلی چیزاشو استفاده کردم واقعا بدرد نخور بودن

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور کیفیت ندارن؟ مشاور پوست و مو بهم برند mnd و moral up پیشنهاد داده

ام ان‌ دی 

نفیس 

لدورا‌

تراست 

همه شون هرمی هستن

این مشاوره عا فقط زبون میریزن فلان چیز خوبههه عالیه بگیر 

ب درد نمیخوره

اینا حتی مجوز فروش توی داروخونه هم ندارن

این وضعیت زندگی در شأن یک اسپرم برنده نیست.🤡
ام ان‌ دی  نفیس  لدورا‌ تراست  همه شون هرمی هستن این مشاوره عا فقط زبون میریزن ف ...

خدایا ب هیچی نمیشه اطمینان کرد من رفتم داروخونه محصولات درمالیفت و بهم معرفی کرد از بین همشون فقط مرطوب کننده و ابرسانش خوب بوده برام

مشاوره خیلی مطمئن حرف می‌زد من فعلا خرید نکردم گفتم بزار ببینم بقیه چی میگن

این مشاورا هر چی بفروشن درصدی پول میگیرن 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
فکر کنم مث نیوشا و غیره شده بازاریابی شبکه ای 

اینا شرکت های هرمی هستن هرچه بیشتر عضو داشته باشن پول زیادی به جیب میزنن ۳،۴تا از اطرافیانم به اجبار هی زنگ و پیام که بیا تو هم تو کار تبلیغ این شرکت ولی قبول نکردم به نفعشونه دیگه هرچی بفروشم اونام سود میبرن

2706