2733
2734
نمیشه پیام داد ‌. آبی نمیشه اسمشو میزارم

ببین لینک رو باید همون ساعات وروزایی که گفتم بفرستی اینجا هردفعه لینک یه تاپیک .

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه تو باشی،چه نباشی،نگهش میدارم.🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول باید درخواست بدم لینکو چطوری بفرستم بلد نیستم

نه نیازبه درخواست نیس عزیزم لینکواونجا الصاق میزنی بعد ثبت رومیزنی دیگه 

ببین لینک رو باید همون ساعات وروزایی که گفتم بفرستی اینجا هردفعه لینک یه تاپیک .

یعنی امروز ساعت 2 بفرستیم پاک میکنه؟

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤
اخه بلد نیستم چجوری بصورت لینک بفرستم

ببین روتاپیکی که میخوای حذف شه انگشتتوبزار گزینه کپی روبزن خب .بعدش برو پیوی نی نی یار انگشتتوبزن الصاق میاداونوبزن لینک ظاهرمیشه بعد ثبت روبزن ارسال شه 

چطوری بصورت لینگ بفرستیم

تاپیکی که میخوای حذفش کنی روش نگه دار تا کپیش کنی بعد برو واسه نی نی یار 1 تو خصوصی بفرست پاک میکنه

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤
https://www.ninisite.com/discussion/topic/13712788/%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%db%8c%d8%a7%d8%b1

سلام

به همین میگیم لینک تاپیک.

شما همین رو توی خصوصی توی روزها و ساعت خودشون برای niniyar_1 می فرستین.

✅️ نیازی به درخواست دوستی نیست. فقط بزنین روی ارسال پیام و لینکتون رو بفرستین.

✅️ توی خصوصی لینک ها آبی نمیشن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
https://www.ninisite.com/discussion/topic/13712788/%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%db%8c%d8%a7%d8%b1

🟠 روز ۱۸ بهمن۱۴۰۲ اسم نی نی یار حذف تاپیک2 به ⬅️ niniyar_1   ⬅️ تغییر پیدا کرد.

🟡 روز ۲۴ بهمن niniyar_1  ⬅️  تاپیک زدن و گفتن از این به بعد توی خصوصی لینک هاتون رو بفرستین و نیازی به درخواست دوستی نیست.

🟢 بدون درخواست دوستی می تونین بهشون پیام بدین.

🔴 روزهای قبل نمی شد بدون درخواست دوستی پیام داد اما دیگه درست شده.

🔵 روزهای ۲۱ و ۲۳ بهمن تاپیک حذف رو باز کرده بودن🔵 هم توی خصوصی تاپیک حذف می کردن.

🟣 از روز ۲۵ بهمن حذف تاپیک فقط از طریق لینک دادن توی خصوصی به niniyar_1 امکان پذیر هست.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

عکس رو ببینین:

@niniyar_1    

2706