2733
2734
عنوان

برای افزایش وزن چه راه حلی دارید؟

126 بازدید | 14 پست

دوستان من وزنم خیلی کمه 50 کیلو ام با قد 170 چیکار کنم یکم چاق بشم هر کاری می کنم نمیشه سیب زمینی و ژل و اینا اصلا تاثیری نداره کسی تجربه ای داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نون بربری تو وعده های غذایی بذار ولی تحرک کم نکن که شکم میاری .طول روز آجیل بخور  ‌غذای نونی بخ ...

تحرک خیلی زیاد دارم مامانم میگه به خاطر تحرک زیاد ته که لاغری ولی اخه الان زینک میخورم دوسه ماهه غذا ام زیاد شده ولی اصلا انگار نه انگار

تحرک خیلی زیاد دارم مامانم میگه به خاطر تحرک زیاد ته که لاغری ولی اخه الان زینک میخورم دوسه ماهه غذا ...

خوب یه مدت تحرک کم کن ولی قطع نکن .اگه ورزش جایی میری حتما با خودت یه چیز خوردنی ببر حتی شده مثل یه ظرف کوچیک غذا .استامبولی با سیب زمینی یا ساندویچ کشک بادمجون .کدو ،بادمجان سرخ شده با سیب زمینی 

منم گین آپ خوردم خیلی خوب شد وزنم. ولی باردار شدم و ویار شدید. باز شدم مث اول. کبد اگه تاثیر بزاره اثراتش چیه؟ 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2706