2752
2734
عنوان

دخترم شبیه مادرشوهرمه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3688 بازدید | 120 پست

پسر اندازه دختر زیاد مهم نیس خوشکل باشه😃

حالا انشالله که مادرشوهرتم خوبه ولی دیگه ناراحتی نداره دوتا بچه داری یکیش به خودت رفته یکیش به شوهرت

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من متوجه نشدم یعنی میگی دخترت قیافه ش زیبا نیست

یا چون شبیه مادرشوهرت شده ناراحتی؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
مگه من گفتم زشته  میگم شبیه مادرشوهرم چهره اونارو دوست ندارم

بغید قبل ازدواج بهش فکر میحردی چون بچه ها بیشتر شلیه خانواده پدری میشن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706