2733
2734
عنوان

ماساژ صورت تاثیری در لیفت شدن صورت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 22 پست
اولی بله ولی باید آروم وبادقت باشه که افتاده نشه دوم یکماه سوم بله چهارم یک تا دو دقیقه پنجم ۳ ت ...

پس نتیجش زود معلوم میشه😍من فکر میکردم چندین ماه  طول میکشه.

شما سر جمع حدودا ۱۰ دقیقه میشد

اگه من روزی ۲۰ دقیقه الی نیم ساعت انجام بدم خوبه؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
بله من تجربشو داشتم هنوزم ماساژ میدم غبغب داشتم رفته و داره زاویه دار میشه گونه هام برجسته شده و ...

واو😍😍😍😍گونه برجسته میشه واقعا؟😍😍😍 اخه گونه هام‌خیلی رو مخمه😪 دوس دارم هم لیفت شه هم پر شه🥲

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از گوگل دانلود کردی یا پیش کسی می رید برا ماساژ

پیج خشایار املی  دنبال کن اموزش یوگا میده

و برای صورت و گردن همجای بدن ویدیو گذاشته خیلی خوب توضیح دادن و خودشونم طرز درست ماساژ رو نشون دادن

من خیلی راضیم

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

من غبغب داشتم حتی سن پایین مثلا راهنمایی بودم یادمه یه بار باشگاه میرفتم مربی یاد داد ماساژ بدیم منم برام عادت شد سالها بعد حموم ماساژ صورت انجام دادم و غبغب رفته 

منم غبغب دارم چه جوری ماساژ دادی

از جایی که غبغب داری به سمت چونه با انگشتهای اشاره 

حالا این مربی قدیمی بود من یه عادت برام شده این کار از بچگی 

تحقیق کنید حالا خیلی روشهای دقیق و بهتر ماساژ صورت هم هست