2733
2734

اونایکه زگیل تناسلی دارن ۹۰درصد ناخواسته بوده خانومایی خانه دار ک قربانی همسر شدن ک خیلیا قسم میخورن بعد مبتلا فهمیدن همچین بیماری هست...یه خانم ۳۷ساله در قزوین ک من از نزدیک هم کلام شدم میگفت خودم عمدا میخاستم مردها رو مبتلا کنم چون ازشون ضربه دیده بودم میخاستم انتقام بگیرم ک آخرش آسایشگاه بستری شده بود تحت درمان بود 

اچ پی وی اصلا ربطی به ایدز نداره اونقد اینجا این حرف زدین اونایکه مبتلا هستن همش از ناامیدی حرف میزنن شاید یکی اینجا بخاطر روحیه گرفتن از بیماری میگه 

همه نوع زگیل سرطان نمیشه فقط ۳نوع هست ک خطرناکه اونم خداروشکر واکسن داره 

ازاسترس شیرینی دور باشی و تغذیه مناسب داشته باشی این ویرووس کمتر کمتر و دفع میشه از بدن 

نوع پرخطر ۱۰تا ۱۵سال طول میکشه ک تبدیل به سرطان بشه ک تااونموقع عزیزان مبتلا درمان میشن

کلا ویرووس سرطان خاموش تو بدن هست ک دلایل متعدد باعث میشه فعال بشن 

لطفا دل نشکنیم کارما یه روز سرمون میاره🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا از دهنت بشنوه دعا کن برام من لیام پر شده وکلا ولی پول درمان ندارم حتی ی زمایشش دعا کن دیرنشده  باش و درمان بشم

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است

سرطان کم بیماری نیستااا

نمی‌دونم چرا فکر میکنین راحت درمان میشه 

جدا از اینکه باید از لحاظ مالی در سطح متوسط رو به بالایی باشی بازم هیچ تضمینی نیست 

سمت ما هر کی سرطان داشته به سمت خدا رفته و فوت شده 

پیر و جوون هم فرق نداشته 

کلا سرطان نه الان نه بعدا چیزی نیست که درمان راحتی براش بزارن چون باید بیمار وجود داشته باشه تا پزشک درآمد داشته باشه کرونا رو تو ۲-۳ سال راحت واکسنشو ساختن اما برای سرطان و بقیه بیماری های لاعلاج کوچکترین حرکتی نمی‌زنن 

اینو میگم چون خودم  بالای ۱۵ ساله جزء عضو جامعه بیماران لاعلاج و سخت علاجم

خدا از دهنت بشنوه دعا کن برام من لیام پر شده وکلا ولی پول درمان ندارم حتی ی زمایشش دعا کن دیرنشده&nb ...

عزیزم شربت اسطوخودس بخور 

دمنوش آویشن بخور 

خودت با دمنوش آویشن بشور 

قرص پاورفیت هم ۶ماه کنار نزار هرروز بخور 

انشالله خوب میشی

2706