2752
2734

من یه دختر مجرد 34 سالم که دوتا خواهر کوچیک تر از خودم و به برادر بزرگ تر از خودم دارم که یه خواهر و برادرم ازدواج کردن و پدرم یه سالونیم پیش فوت کرده، پدرم قبل فوتش بخاطر اینکه داداشم بتونه وام بگیره خونه مون رو به اسم داداشم کرده، داداشم خودش پول خرید یه خونه رو داره، گه گداری داداشم میگه خونه پدریو بفروشیم و دوطبقه بگیریم البته که من مخالفت کردم و اون دیگه کاری نداشت و دنبال خونه جدا بود، حالا همه بهم میگن بزار داداشت دو طبقه بگیره یه طبقه شما یه طبقه خودشو زنش فردا تو ازدواج کنی مامانت تنها نمی مونه اما من ترسم از اخلاق زن داداشمه کلا آدم سازگاری نیست و اگه دو طبقه بگیریم مطمئنا واحد بهتر و حیاط دارو بر میداره، و البته اینم بگم آدمیه که سر کوچیک ترین چیز قهر می‌کنه میترسم نزدیک شیم به هم هم ما اذیت شیم هم اون خودتون که میدونید کلا نزدیکی دردسرایی هم داره، اما ذهنمم مشغول موقع پیری و تنهایی مادرمه،وقتی هم من و هم خواهر کوچکترم ازدواج کنیم خیلی تنها میشه موندیم چیکار کنیم، خودم میگم یکی از شرطای ازدواجم برای طرف مقابلم این باشه خونه نزدیک خونه مادرم بخره یا کرایه کنه یا اگه شرایط نداشت باید بهم اجازه بده اکثر اوقات بیام به مادرم سر بزنم از خدامه یه شوهر کنم کارش شیفتی باشه مثلا چن شب شیفت باشه که من راحت بتونم پیش مادرم باشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه اینکارونکنید،انشاالله وقتی ازدواج کردی دوطبقه بخرن،ازالان با زنداداشت یجا نباشیدبهتره

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
مرسی عزیزم ترسم اینه وقتی ما ازدواج کنیم شب که تنهاس چیکار کنه روز که من تو هر شرایطی میام 

خب شما اگ نظرت اینه بهتره ازدواج کلا نکنی عزیزم! چون شما نمیتونی هروز بیای پیش مادرت‌..قطعا شوهرت عاصی میشه...فک کن مثلا شوهرت هروز بخاد بره خونه مادرش مگ میشه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
مرسی عزیزم ترسم اینه وقتی ما ازدواج کنیم شب که تنهاس چیکار کنه روز که من تو هر شرایطی میام 

ما نوبتی نوه ها می‌رفتیم پیش مادربزرگم.خوبی خانواده های چند فرزند اینه.نگران نباش.اما خوبه موقع ازدواج بگی دوست داری نزدیک مامان باشی به خصوص اگر فردی شهرستانی باشه.

خب شما اگ نظرت اینه بهتره ازدواج کلا نکنی عزیزم! چون شما نمیتونی هروز بیای پیش مادرت‌..قطعا شوهرت عا ...

حالا مثلا یه روز من برم یه روز ابحیم یه روز اون یکی ابحیم یه روز داداشم یه روز برادر زادم

2706