2733
2734

باردارم هفت ماهمه

باهزااااااار زور زدن خودمو ب اب اتیش زدن تا تونستم سی تومن جور کنم وکیل بگیرم شیش ماهه دور کارا طلاقم بودم تا تموم شد موندجلسه محزر ک ی هفته دیگ باید بریم برا طلاق

خلاصه زندگیم:شوهرم ن اعتیاد داره ن دست ب زن ن خیانت کرده منو دوس داره امااااااااا کاری نیست کار بکن نیست و یکم مشکل اعصاب داره مثل افسردگی

خب؛ یه دختر4ساله دارم و یه هفته دیگ بچه دومم بدنیامیاد

پدرم تازه فوت کرده و یه داداش عصبی جنگی دارم مجرد توخونه و خیلی ازیتم بچها فقط اینو بگم پشیمون شدم ازطلاقم چون میخوام چ کنم بدطلاق؟ پول میخواد ازاسمون برام بباره کی میخواد بچهامو بزرگ کنه یا بچهام انگار قبلا لج بازی کردم الان ک تاریخ محزر اومده ب خودم اومدم میترسم از طلاق از تنهایی بچه بزرگ کردن

کی فکرشو می‌کرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون🙄❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوباره برگرد

شوهرت واکنشش به طلاق چجوریه؟

اگه برگشتی خودت رو به بدبخت ها نزن شاید همین بهانه ای بشه شوهرت به خودش بیاد

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

چجور هفت ماهته هفته دیگه بچه ب دنیا میاد؟ 

بگو بخاطر بچه ها ی فرصت بهت میدم ک خودتو ثابت کنی برو سرکار و بیا دنبالمون 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
محضر ایشالا مشکلت حل شه

خدا خیرتون بده به خدا فکر کردم مُحرز یکی از مراحل دادگاهه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

ماهم وقتی بچه بودیم وضع مالی خوبی نداشتیم حتی مامان بابامونم ب خاطر مشکلات مالی هر روز دعوا داشتن ولی ما بچها در اوج بچگیمونم دلمون ب مامان بابامون خوش بود گشنه میخابیدم ولی تو بغل مامان بابامون حس امنیتو داشتیم خاهشا اگ میتونی ب جای اینکه همیشه ب فکر نیازهای مادی بچها باشی ب روحشونم فک کن

کاش یه مشاور میرفتی بعد به طلاق فکر میکردی 

یکی واسطه کن با شوهرت حرف بزنه شرط شروط بزارع برگرد سر زندگیت 

حیف دوتا بچه آواره بین خونه پدر مادر بشن ..سعی کن کار خونگی راه بندازی با شوهرت دوتایی 

این تصمیم از سر تغییرات هورمونت بوده نکن خواهر من هنوز دیر نشده

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
2706