2733
2734
عنوان

مامانا... تجربه اش رو داشتین؟

121 بازدید | 7 پست

‏سلام

یه مساله ای چند روزه ذهنمو درگیر کرده‌

برای شما هم پیش اومده؟ راهکاری داشتین؟

پسر من ده ماهشه. هنوز حرف نمیزنه

وقتی چیزی میخواد و بهش نمیدیم، شروع میکنه به داد زدن...

این خیلی نگرانم میکنه

دلیلش هم نمیدونم و نمیدونم چه واکنشی باید نشون بدم

از طرفی فکر میکنم شاید چون به سنی رسیده که خواسته هایی داشته باشه ولی هنوز توان بیانش رو با کلام نداره  احساسش رو با فریاد نشون میده و باید درک بشه؟ یا اینکه اولین نشونه های قلدریه(تک فرزند کل فامیله و به شدت مورد علاقه) و باید باهاش مقابله بشه..

نه این قلدری سرش نمیشه. بغلش کن بوسش کن ،اگه نمیخوای اون چیزی و که میخواد بهش ندی هواسشو پرت کن یه جای دیگه. نترس تازه بدتر هم میشه. بچه من یه سالشه چیزی میخواد بهش نمیدم خودشو میزنه زمین دراز کش جیغ میزنه. مثلا چاقو میخواد از تو آشپزخونه من که نمیشه چاقو رو بدم بهش کلی گریه میکنه، بغلش میکنم هواسشو پرت چیز دیگه میکنم تا یادش بره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه این قلدری سرش نمیشه. بغلش کن بوسش کن ،اگه نمیخوای اون چیزی و که میخواد بهش ندی هواسشو پرت کن یه ج ...

خب اینجوری خیلی بده میترسم لوس بشه یا یاد بگیره با فریاد چیزی رو بخواد

خب اینجوری خیلی بده میترسم لوس بشه یا یاد بگیره با فریاد چیزی رو بخواد

نه وقتی هواشو پرت جایی کنی یاد نمیگیره. اون خیلی کوچیکه ،به خاطر رشد بدن و دندون بد اخلاق میشن از این حرکت ها میکنن وقتی بزرگتر بشه اخلاقش هم بهتر میشه. 

واینکه بچه تا هفت سالگی پادشاهی میکنه، یعنی باید به دلش راه بیایی، مگر چیزی که براش ضرر داشته باشه

تا ۲ سالگی باید بدون چون و چرا نیاز های بچه رو تامین کنی اون بچه از قلدری چیزی متوجه نمیشه ک

بعدم ۱۰ ماهه و انتظار حرف زدن یکم‌نابجاست

درخواست دوستی ندین ب هیییییچ وجه درخواست قبول نمیکنم ❤️

کاملا عادیه چون توان حرف زدن و هنوز نداره میخواد با داد زدن خواسته شو بیان کنه و حواس شما رو به خودش جلب کنه

برای جلوگیری از قلدری هم نباید تمام خواسته هاشو براش برآورده کنین و راحت میشه حواسشو پرت کرد

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست