2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانم بیشتر از ۱۵ ساله داره عالیه و خرکار بدبخت روزی ۴ بار روشن میشه ی کم صداش زیاده ولی براشون مهم نیست جدیدا خواهرم ۹ کیلویی برای جهیزیه گرفته فعلا استفاده نکرده ولی خیلی خوشگله کلی هم برنامه شستشو داره ی برنامه شستشو شرعی داره من خوشم اومد 

چجوری ؟ من کلا نیم ساعت میزنم. یه روش نمایندگی یاد داد همونو میزنم

خب خسته نباشید واقعا،🤭نیم ساعت که جزو برنامه های سریعه فقط برای لباسی که بوی عرق میده من دوو ندارم دفترچه رو بخون کامل توضیح داده هر برنامه برای چه لباس و چه حد کثیفیه ولی من برای خودم برنامه یک ساعت و بیست دقیقه رو میزنم خوب میشوره

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰