2752
2734
عنوان

بچه های دهم و یازدهم بیایید

193 بازدید | 23 پست

سلام خسته نباشید

چطور بود اولین امتحان؟ میشه بگید؟ با خوندن کتاب می تونستید سوالات رو جواب بدید؟ 

سطح سوالا چطور بود؟ 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره راحت

واقعا در سطح کتاب بود؟ با خوندن متاب راحت به سوالات جواب دادید؟ 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
منم تاپیک زدم کسی نمیاد فردا امتحان بدبخت شدیک

منم فردا امتحان دارم می خوام ببینم سطحش چجوربه

دوازدهم و سخت میدن قطعا

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍
اقا من دوازدهمم شنیدم که میگن سوالات متوسط و خوب بود امیدم به اینه ک فردام اینجوری باشه ولی خب 😂

منم دوازدهمم می خوام ببینم چه سطحی بوده، شاید برای ماهم تو همین سطح باشه کمی سختتر استرس دارمممم

میگن از دوازدهم سطحش دشوار هس💔

اره منم این پیام رو دیدم که 20 درصد دوازدهم سخت هستش می ترسم

دوازدهم و سخت میدن قطعا

الکی استرس نده به بقیه 

خود اموزش پرورش گفته فقط 20 درصد سوالا سطحشون بالاس ، بقیش آسون و متوسطه 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
2706