2752
2734
عنوان

فیلر بیکینی بزنم یا نه؟🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 74 پست

🙄🙄😐😐یه جای بدون دستکاری و سالم تو بدنتون بجا بزارید، باور کن عوارض داره، خطرناکه هرجایی و فیلرزدن و....

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا چیه مد میکنین؟ به پایین لابیاتم دقت میکنی؟ دست از سر بدنتون بردارین توروخدا 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

زیبایی بیکینی واسه خودت مهمه؟ میگی نامزدت مخالفتی با چیزی ک الان هستی نداره و واسش اصن مهم نیست

چرا باید دغدغت اونجات باشه؟

ببخشید ولی تصور جالبی نگرفتم ازت

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مرده ..

چربی میزنن اونجا نه ژل.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
دکتر کجا میری؟اتفاقا منم تو فکرش بودم فکر میکردم سه چهار تومنه ولیی سیزدههه تووومننن    

کلینیک میرم اره دیگه اونجا منطقه بزرگیه فیلر بیشتر میخواد مثل لب نیست با یه سیسی اوکی شه

2706