2733
2734
عنوان

نرفتم امتحان بدم

155 بازدید | 10 پست

من کلاس دهمم درسم خوبه این چند روزه حسابی درس خوندم ولی صبح که بیدار شدم دلم خیلی درد می کرد بعدش گلاب به روتون بالا آوردم حتی تب هم داشتم معلوم شد که مسموم شدم حالم انقدر بد شده بود که توان رفتن سرجلسه رو نداشتم مامانم گفت اگه واقعا توانشو نداری نرو منم اون لحظه حالم خراب بود و قبول کردم حالا خیلی ناراحتم لطفا دلداری بدین😭😭😭

توی سکوت برنده شو💚...بذار همه فکر کنن داری می بازی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چیزی ک شده ، برو حتما دکتر و بشین سفت برا امتحان بعدی بخون 

تنها راهکار همینه

برای دلداری هم میتونم بگم اگه میرفتی بخاطر استرس حالت بدتر میشد و شهریوری میشدی فرقی با الان نمیکرد فقط روحیت از دست میدادی برای باقی امتحانات 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;)