2733
2734

ی چیزایی میگن حالت بهم میخوره قشنگگگگ و حرفه‌ای ضد زن 

بعدم پررو پررو وایمیسن تو روی آدم :////

من اولا مخالف نبودم با حضور آقایون چون بهرحال سایت عمومیه

ولی الان واقعا حق میدم ب اونایی تک تاپیک میزنن میگن آقایون نباید اینجا باشن

بعد از همههههه حرص درآر تر اینکه تو تاپیکای کاملا غیر مرتبط بهشون میرن لایک میکنن ://

فقط از ی جهت بدرد میخورن اینکه ی موقع درباره آقایون بشه مشورت گرفت ازشون 😂😂😂😂

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه عده حضور شون مفیده 

ولی یه عده رو متنفرم انقد که خاله زنک و پررو هستن وایییی رو مخن و بچه سال

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
دیشب یکیشون اومده میگ زنا چرا حجاب ندارن ما تحریک میشیم😑

اینو ول کن یکیش می گفت میخوام دوست دختر بازی کنم بعد با زن شاغل ازدواج کنم بعد می گفت همه زنا بی عرضه ان که خانه دارن نمیتونم خونه بگیرم زنم باید خرجمو بده 

لطفا منو تعلیق نکنید 

:////

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

اینجا توی تاپیکای غیر مرتبط میان تحریک نمیشن؟

اره خودم بکشمش 🤤 دوست دارن تیکه تیکه کنم بعضی مردا 😂

مقصر خانومام هستن همون اقا تو ی تاپیک دیگ میگفت خانومای شاغل برتریت دارن همونجور ک ی مرد کارمند برتریت داره ب ی کارگر

ی خانومم هی میگفت بله حق باشماست و فلان

بعد من گفتم ببین این دار ب نصف بیشتر زنا توهین میکنه چرا تاییدش میکنی

گفت شلوغش نکن اومده همدردی کرده منم دلداری دادم!!!!

مشکل اینجاس ک باهاشون حرف میزنید

خب برگشته بود یکیشون می‌گفت جهزییه ای ک بخام تهیه کنم از سر دختر زیادم هست انقد زورم اومد نشد جواب ندم 

2706