2733
2734
عنوان

پس انداز

78 بازدید | 7 پست

اگر ماهی 30 تا 40 پول براتون بمونه چه طور سرمایه گذاری میکنید؟ به جز طلا چون طلا چیزی اضافه نمیشه باید چند سال نگه داری

آقایان در تاپیکم نیایید و لایک و ریپلای نزنید. 

حقیقت ما میذاریم بانک وام میگیریم یهو ماشین عوض میکنیم یا یه چیز خوب میخریم یا رهن خونه رو افزایش میدیم 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
حقیقت ما میذاریم بانک وام میگیریم یهو ماشین عوض میکنیم یا یه چیز خوب میخریم یا رهن خونه رو افزایش می ...

ماشین که ندارم خونه هم که هیچی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا طلا سریعتربالا میره 

نگه میدارم ماشین میخرم یا موتور 

همون طلایی ک خطش زدی 

وسیله میخرم تو دیوار و باسلام و ترب و.. میفروشم 

گوشی میخرم بعد تو دیوار. وایسام و... میفروشم 

نگه میدارم پولمو اخرسال ی سوییت خیلیی کوچیک یا زمین میخرم و..... 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
ماشین که ندارم خونه هم که هیچی 

خب جمع کن بخر ،الان با ۲۰۰ تومن میتونی یه پراید بخری دستت راه بیوفته 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اتفاقا طلا سریعتربالا میره  نگه میدارم ماشین میخرم یا موتور  همون طلایی ک خطش زدی  ...

چه وسیله ای میخری؟ اخه طلا هم زیاد تغییر نمیکنه

خب جمع کن بخر ،الان با ۲۰۰ تومن میتونی یه پراید بخری دستت راه بیوفته 

منظورم اینه این 5 6 ماه را چیکار کنم پول را چون ارزشش کم میشه