2733
2734
عنوان

متاهلا بیان فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 76 پست
گلم طرف زن میگیره ک نیازشو برطرف کنه  ن اینکه سال ها بشینه بمونه ت عقد ک صرفا ب این‌جهت ک شاید ...

ببین حرف تو چیز دیگست،ولی من خیلی هارو دیدم تو عقد رابطه داشتن بعد دیگه عروسی کردن و عروسی گرفتن واسشون بی معنی شد و اصلا جدا شدن

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من کاری به هیچ چیزی ندارم که خوبه چه بد  چه گناه داره چه نداره  چه عوارض داره یا ن ...

قربونت عزیزم❤

ممنون از راهنماییت 

به امید روز ظهورش......😍         اللهم عجل لولیک الفرج ❤
به دلیل اینکه همچنین اتفاقی سر من اومد ، هیچوقت عقد رو به منزله ازدواج ندونین خواهشا

ببین گلم این روزا کسی منتظر این‌نمیمونه ک بیاد شب عروسیش دست ب کار شه 

اگه ادمتون رو درست انتخاب کنین نگران این چیزا نخواهین بود 

این‌چیزیه ک برطرف میشه توسط هر دو طرف تموم شد و رفت ان شاالله شمام یه ازدواج موفق داشته باشین و خوشبخت ترین شین

ببین حرف تو چیز دیگست،ولی من خیلی هارو دیدم تو عقد رابطه داشتن بعد دیگه عروسی کردن و عروسی گرفتن واس ...

اینا ربطی به رابطه عقد نداره فداتشم😂😂ینی کسی ک‌سال ها از ازدواجش میگذره براش عادی شده باید طلاق بده؟ 

من تو پریودی حال ندارم از جام پاشم بعد همچین توقعی داره 

متاسفانه سایت پر از بچه شده ،و بهتره بحث را بازتر نکنیم ،درکت میکنم ،ولی من به طریقی راضیش میکنم

لایک نکنید😜متاهل❤❤❤❤
اینا ربطی به رابطه عقد نداره فداتشم😂😂ینی کسی ک‌سال ها از ازدواجش میگذره براش عادی شده باید طلاق بد ...

نه مونده به ادمش،خب بعضیا سرد میشن توی دوران عقد،مزه شو میچشن بعد میبینن طرف بهش نمی‌چسبد میره سراغ یکی دیگه بعد اون دختر وسط ضربه میخوره.....

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟
2706