2733
2734
عنوان

هنوز بیادمه؟

41 بازدید | 10 پست

سلام .من چهار سال با آقایی در ارتباط بودیم رابطه مون خیلی خوب بود ...حالا جدا شدیم بدلایلی حدود یه ماهه هنوز عکس پروفایلش عکس مشترک مونه یعنی عکس خودم و خودش هنوز بسوی اینستاش حرف اول اسم منع دیر ب دیر آنلاین میشه ...بنظرتون هنوزم ب رابطه مون فکر می‌کنه ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره چرا فکر نکنه چرا ولت کرده؟

من بهم زدم...راستش من مریض شدم یه شیش هفت ماهی خیلی همراهی میکرد اما این آخریا انگار حوصله نداشت پرستاره تو یه شهر دیگه دو شیفت از اینور همش منم بهونه گیری میکردم آخه خیلی مریض شدم افسردگی و رفلاکس شدید دیگه کم کم گفت من افسرده شدم خیلی تغییر کرد.. منم دیگه بهم زدم 

اره چرا فکر نکنه چرا ولت کرده؟

چرا بیوشو تغییر نمیده ؟یعنی اصلا درکش نمیکنم...من ک بهتر شدم بهم گفت من افسرده شدم تو مریض بودی و اینقدر ک تنها بودم و فشار کارم بالا بود می‌گفت نمی‌دونم دارم شبا کجا می‌خوابم و اینا اما من گفتم بهت شک کردم و بعدشم بهم زدم

میترسم...از واکنشش خیلی دیر ب دیر آنلاین میشه شاید تو هفته یه بار در صورتی ک قبلا اینطور نبود...

هی میگفتم چرا اینجوری شدی می‌گفت دوست ندارم اذیتت کنم تازه بهتر شدی دوست ندارم درگیر حال بد من بشی