2733
2734
عنوان

برگردوندن جهیزیه بعداز طلاق... 😢

346 بازدید | 14 پست

من همش نگرانم جهیزیه مو ندن  خیلی خانواده خسیس و دزد و حروم خوری ان  یعنی همش چشمشون ب اموال دیگرانه تا جایی ک بتونن همه روتیغ میزنن نصف وسایل خونشون از راه حروم و تیغ زدن ب دست اومده مثلا دزدی مادرشوهرم از مادرشوهرش وقتی مریض بود 

من و بچه هام میخوایم مستقل زندگی کنیم اما تنها نگرانیم اینه ک جهیزیمو ببرن چون خونه نزدیک ب مادرشه و کلید دستشونه 

خیلی اممممم وسیله خریدم و بردم  ینی تمام وسایل ریز و درشت و لوکس و من خریدم  شبا ازبس بهشون فکرمیکنم ک اگه ندن چیکارکنم یا بدزدنشون چی میشه .. چقد ناراحت میشم من بعد ۷،۸سال هنوز قسط میدم بابتش من طلاهامو وقتی واسه زایمان دراوردم شوهرم برد ابشون کرد تبدیل ب طلای خام کرد و فروخت ک نتونم پسشون بگیرم  حدود ۱۰۰گرم  و بالا کشبدن  بازم بخاطر بچه هام کوتاه اومدم 

بابام میگه مهم اینه ک شر این خانواده از سر تو و بچه ها کنده میشه وسیله ها برن ب درک  ما یجیزی ام میدیم  اصن ما ب اونا مهریه ام میدیم ک دست ازسرمون زودتر بردارن ریخشونو نبینیم  ولی من ناراحتم واسه اموالم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به روش خودشون خرد خرد ببر خونه پدرت 

با این تفادت که اینا مال بقیه رو میدزدن شما مال خودتو میبری 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
سلام خوبین ابجی؟؟ حالتون بهتره شما؟؟ قبلا خیلی حالتون بد بود آبجی  واس برگردوندن چرا قانونی پی ...

سلام عزیزدلم اره خوبم خیلییی خوبم وای یدفعه انگار ازجهنم اوموم بیرون استرس هااااا وای خیلی درد کشیدم الان خوبم 

مرسی بیادم بودی و حالمو پرسیدی مهربونم   طول میکشه تا اونموقع  یدونه خلال دندونم توخونه واسم نزاشتن 

سلام عزیزدلم اره خوبم خیلییی خوبم وای یدفعه انگار ازجهنم اوموم بیرون استرس هااااا وای خیلی درد کشیدم ...

خداروشکر میکنم واقعا که حالتون خوبه الان

هر چی سریع تر پیگیر باشین پس آبجی

درخواست دادم میشه قبول کنین ؟؟

2706