2752
2734
عنوان

بچه تو شکم چشم میخوره🥺

1168 بازدید | 89 پست

دیشب خواهر شوهرم برداشت گفت شکمت اومده جلو من ماه هفتم شکم انقد رشد نکرده تو لاغری شکمت اینجا  تپل شده بچت معلثمه خیلی رشدش خوبه گفتم چه ربطی داره بستگی به فرم بدنو...  داره ولی همش میگفت بچت رشدش خوبه مال من نیستو این حرفا ممکنه چشم بزنه😓

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

نه به‌ دلت بد راه نده صدقه بذار کنار هروز برای خودتو نی نی چهار بار آیت الکرسی بخون فوت کن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جم کن این بساطو انگار مردم بچه ندارن بچه شما فقط واسه خودت عزیزه نه بقیه

مگه من گفتم عزیزه😐گفتم شکم توی پنج ماهگی بزرگتر از شکم اون بود همش میگفت مال تو رشدش خیلی خوبه میترسم خدایی نکرده ردشد متوفق بشع😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
اسفند دود کن

اسپند😂

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
هرروز ناس بخون عزیزم..چشم تاثیر داره نگران نباش چیزی نمیشه راستی مثلا مانتو گشاد بپوشی بازم شکمت م ...

چرا مشخصه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جم کن این بساطو انگار مردم بچه ندارن بچه شما فقط واسه خودت عزیزه نه بقیه

عزیزم چشم زدن دست خود ادم نیست خود ادم نمیدونه یا قصدی نداره 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
عزیزم چشم زدن دست خود ادم نیست خود ادم نمیدونه یا قصدی نداره 

اخه بعضیا چشمشون شوره شوهرم یکم چاق شد بود چشمش زدن سنگ کلیه گرفت چن براربر ون اضافه وزنش کاهش وزن گرفت😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امان از آدم تنگ نظر .... البته بزرگی و کوچکی شکم به بزرگی و کوچکی جنین زیاد ربطی نداره اما اسفند دود ...

همش میگفت من هفت ماهس میدونم رشد نداره شکمم کوچیک مال تو بزرکه و این حرفا حالا هی من بگم اصن چه ربطی داره گوشش شنوا  نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706