2733
2734
عنوان

امتحان عربیم افتادم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2766 بازدید | 125 پست

اول ازهمه بهت خداقوت و خسته نباشید میگم عزیزم🤍

درکت میکنم موضوع ناراحت کننده ایی هست🤍شاید برای کسی که هر سری نجدید میشه یه چیز عادی باشه ولی شما بار اولته قطعا سخته برات..

اما گلم شما ۷گرفته باشی با مستمر جمع میشه و قبولی..

اصلا قرار نیست تجدید بشی

یه تجدید قوا کن امروز و با قدرت ادامه بده🤍🕊️

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاالله همیشه سلامت باشی منم دیپلم بودم حسابان رو تجدید شدم امتحان دادم شهریور 18 گرفتم همزمان دا ...

ممنونم عزیزدلم مرسی که بهم لطف داشتین💚

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
یاد رفیقم میوفتم همش میگه بالای هفت بگیریم اوکیه اونم باید معدل نوبت اول  بیشتر از ۱۰ باشه  ...

تو به حرف رفیقت گوش نکن من برای این خانم که دهمه گفتم ، ۲ سال دیگه راحت وقت داره ،شما بخون نمونه سوال کار برکن راحت بالای ۱۸ بیاری

والا خیلی از یازدهمیا گفتن آسونه راحت تا ۱۸ میشیم  بعدشم دهم یازدهم اولین ساله دارن نهایی میدن ...

خب چون واسه کنکور درنظر میگیرن همه باید در یک سطح بدن عربی خرداد پارسال ما خیلی سخت بود 

یه دختر مهربون  
؟؟؟

تعجب کردم خیلی زیاد

ما در شرایط هیچ کس نیستیم که قضاوت کنیم

اتفاقا بدترین مانع برای انجام کار ها بیماریه

عجبیه میگید بهونس

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
قربونت برم عزیزم  برام دعا کن کاش بمیرم فقط😞

به خاطر عربی؟ :/

خودتو تو فشار نزار از بابت درس بخون ولی در کنارش باید حالت خوب باشه که بتونی بخونی مواظب خودت باش گل :)>*

-م‍‌ن ب‍‌ی‍‌خ‍‌ی‍‌ال خ‍‌ی‍‌ل‍‌ی چ‍‌ی‍‌زا ش‍‌دم م‍‌ث‍‌ل اح‍‌س‍‌اس‍‌ات‍‌م: )!❤️‍🩹
تو به حرف رفیقت گوش نکن من برای این خانم که دهمه گفتم ، ۲ سال دیگه راحت وقت داره ،شما بخون نمونه سوا ...

من دو روزه درگیر عربی ام دیروز نشستم نمونه سوال نهایی تحلیل کردم الان باز باید کار کنم نمی‌خوام کم بشم میدونم قرارع سخت‌تر از پارسال بدن ولی هیچ راهی نداریم جز اینکه قوائد رو فول باشیم 

یه دختر مهربون  
الهی زودتر ب عافیت وسلامتی برسی دختر منم کلاس یازدهم هست چند روزی بدجور مریض شوده اونم طفلک سرده بدج ...

عزیزم ممنونم بابت لطفتون

انشاالله موفق باشن همیشه💚

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
تعجب کردم خیلی زیاد ما در شرایط هیچ کس نیستیم که قضاوت کنیم اتفاقا بدترین مانع برای انجام کار ها ب ...

درس خوندن که قضاوت نداره حرف حق تلخه! 

الان به مدیر معلم معاون و... چیزی شد ؟ نه ! اونا راحت میرن استراحت تابستونی 

اما استارتر چی ؟ چون زحمت نکشید و نخوند باید دوباره بره امتحان بده و کلی استرس بکشه 

در هر صورت تب هم اگه داشت باید میخوند چون به کسی بد نمیشه که به استارتر بد شده الان!

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2706