2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با همسرتون سر یه مسئله خانوادگی به مشکل خوردین و الان حدود ۲ وعده قهر هستین. قد متوسط و شکم داره همس ...

فدات شم که وقت میزاری اوتنس ریزش اینه زنگ میزنه به این واون میگه زنمونمی خوام اصلاگوشیش روجواب نمیده فقط به بقیه حرف طلاق میزنه اخرش برمیگرده؟؟؟؟ خسته شدم ازدستش بچه هارم برده باخودش این بار

فقط خدا❤️❤️❤️
فدات شم که وقت میزاری اوتنس ریزش اینه زنگ میزنه به این واون میگه زنمونمی خوام اصلاگوشیش روجواب نمیده ...

لج کرده نگران نباشید درست میشه.میتونین پیام بدین. حس میکنم ایشون کمبوذ عاطفه داره امپر سوزونده

حس میکنم شما میخوای پیش قدم شی ولی اینکارو نکن بزار خودش بیاد سمتت اقایی قد بلند با دماغ قلمی هست که ...

حاجتروا میشم 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
اخه نره با یکی دیگه

شما میگی ۳ سال ولی من حس نمیکنم این سه سال مستمر باهم در ارتباط بوده باشین ! جلو چشمش باسین ینی هر روز . اگه پیشنهاد هم بده کیس ازدواجی نیست براتون. خودتونو اذیت نکنین

لج کرده نگران نباشید درست میشه.میتونین پیام بدین. حس میکنم ایشون کمبوذ عاطفه داره امپر سوزونده

خدالعنتش کنه عزیزم خیانت میکنه ؟مشخصات اون زن رومیگی؟ولش میکنه ؟

فقط خدا❤️❤️❤️
شما میگی ۳ سال ولی من حس نمیکنم این سه سال مستمر باهم در ارتباط بوده باشین ! جلو چشمش باسین ینی هر ر ...

بله درست میگید عزیزم ممنون ک وقت میزارید جواب میدید

اخه شرایط جوری نیست همش جلو چشمش باشم 

تهش چندماه یبار ببینمش عزیزدلم

اگه بخونید اره ولی میبینم که چند تا سوال نا امیدتون میکنه بین ۱۴ تا ۱۶ حس میکنم 

سلام عزیزم خوبی؟

گلی جان من توی شخصی براتون پیام فرستادم خودتون گفتید بهتون پیام بدم

میشه یه نگاهی بندازید؟ممنونم♥️

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

توروخدا از صبح منتظرم یه حس ششم پیدا کنم.صلوات میفرستم براتون .حس علیرضا چیه به من؟راجع بهم چی فکر میکنه؟واقعا حس عدم تعهد داره نسبت به من؟چیزی دیده یا شنیده؟

2706