2752
2734
عنوان

تاپیک عکس چهره ام بدون فیل.تر و آرایش 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 58 پست

عکس شما رو دیدم قبلا 

جدی میگم و بدور از کلیشه

واقعا چهره ی ساده و دلنشینی داری

به حرفم اعتماد کن

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قشنگی

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
عکس شما رو دیدم قبلا  جدی میگم و بدور از کلیشه واقعا چهره ی ساده و دلنشینی داری به حرفم اعتم ...

ولی حالا که اصرار به تغییر داری به نظرم سعی کن صورتت پر بشه(تپل بشع)

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد
ی چهره معمولی داری خوبه  بینیتو عمل کنی قشنگ میشی

آره بینیم عمل شه بهتره 

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

شیطون و پسر کش

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
نچرال بیوتی😍 به موهات برسی حله🙄 مدل دارش کن، لیر بزن اگه تونستی و کف سر نخوابون موهاتو، حجم بده ...

لیر چیه عزیزم ؟

این که جلو رو خورد خورد کوتاه میکنن؟

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار
2706