2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قرص مخمر آبجو بخور. هم صورتت و پر میکنه هم بدنت و. ضرری ام نداره، قرص ویتامین B هستش. از داروخانه بگ ...

من مخمر ابجو خوردم قرصش دو تا بسته کامل اما هیچی به هیچی

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
من مخمر ابجو خوردم قرصش دو تا بسته کامل اما هیچی به هیچی

جدی؟ من میخپرم با اینکه دوست ندارم چاق شم، ولی میشم‌. نه چاقی اونجوریا، یه کم پرتر میشم.من برای پوستم می خورم، وقتی نمیخورم جوش میزنم و صورتم میفته. ولی درکل اشتها آوره دیگه

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
از تظر علمی ژنتیک نقش خیلی زیادی نداره  یعنی تو با تلاش میتونی هر وزنی که بخوای رو داشته باشی

اخه کل خانواده اینطورین من از همشون بدترم یعالمه زجه زدم فقط ۲ کیلو چاق تر شدم ولی آب شد حتی بیشتر آب شد

اخه کل خانواده اینطورین من از همشون بدترم یعالمه زجه زدم فقط ۲ کیلو چاق تر شدم ولی آب شد حتی بیشتر آ ...

خب تغذیه خانواده معمولا شبیه به هم میشه 

کلا چاق شدن برای آدمای لاغر سخت تر از لاغر شدن برای آدمای چاقه 🥲

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
قد و وزنت چنده؟ چند سالته؟  هیچ فرد چاقی تو خانواده تون نیست؟

قد ۱۵۳ وزنم۴۱ ۱۸ سالم نه هممون لاغریم من ۲ سال وزشای کششی انجام دادم ۳ سال پیش ولی جواب نداد حتی یه سانتم بلند تر نشدم وزنمم همینطوره

قد ۱۵۳ وزنم۴۱ ۱۸ سالم نه هممون لاغریم من ۲ سال وزشای کششی انجام دادم ۳ سال پیش ولی جواب نداد حتی یه ...

عزیزم وزنت که نسبت به قدت خوبه منو ببینی چی میگی قد ۱۶۷ با وزن ۴۳ اصلا لاغر نیسی که بخوای چاق شی

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.