2733
2734

من خوابم سنگینه حتی آلارمم میذارم بیدار نمیشم، خودشم برا شیر گریه تمیکنه، در طول شب ۶ ساعت مداوم میخوابیم، عذاب وجدان دارم نکنه گشنش میشه

اگه قد و وزنش طبیعیه فک نکنم مشکلی باشه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اررو مادرا همین بچس❤️❤️🎈بهش شیر بده بیدارش کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

نه عزیزم، پسر منم همینطور بود‌.‌گشنش بشه خودش بیدار میشه.‌ قندشم نمیفته، اون مال نوزاد ۱۰، ۲۰ روزست نه ۴ ماهه

ولی شبا قبل از خواب حسابی سیرش کن، صبحم زود بیدار شو شیرش بده

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
نههه اشکال نداره بیدارش نکن مگه نوزاده که بیدار کنی

نوزاده دیگه تازه ۴ ماهشه 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

مطمئن باش گشنش میشه. هر سه یا چهار ساعت باید شیرش بدی. گناه داره بچه تا شیش ساعت هیچی نمیدی قندش میفته و این اصلا خوب نیست. ساعت چند تا بزار صداشو زیاد کن. بچه نیاز نیست بیدار بشه زیر سینت که بگیری تو خواب شیر میخوره. 

اونم مثل خودته😆

نه بهتر

بچه هایی که شبا شیر میخورن وقتی دندون در میارن دندوناشون زود خراب میشه.. شیر میشینه رو دندون نصف شبی مادر بلند نمیشه که مسواک بزنه..من هر دو بچه هام به خاطر شیرخوردن شبها دندون شیری های داغونی داشتن

اگر از بچه گی خواب سنگینی داشتی که هیچ

ولی اگر بعد بارداری اینجوری شدی ممکنه به خاطر شیردهی کم خون باشی

ایزی ایرون جزء قرص های خوب تو بارداری و شیردهی هست

به شما میگن مامان خوش شانس.خیلیا پول میدن میرن کارگاه یاد بگیرن چجوری شیر شبو قطع کنن

قبل خواب سیر بشه دیگه نیازی نیس تا خودش پانشده بیدارش کنی

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40