2752
2734

از وقتی زایمان کردم خونم نرفتم انکار زندگیم طلسم شده که من خونم نرم 😭🥲 همش حس میکنم همسرم راضی نیست من برم که این همه اتفاق میوفته دست به دست هم میده که من نرم خونم و این باعث میشه بیشتر عصبی بشم و بهم بریزم اینقدر تو این دو ماهه بس اعصاب و زشت شدم که خدا می‌دونه وزنم رسیده به وزن زمان مجردیم با این که زایمان کردم صورتم از بس حرص خوردم دونه زده دوباره پریود شدم افتادم به خون ریزی اونم شدید بچمم همش گریه می‌کنه و جیغ می‌کشه دانشگاهم دارم تو فرجه ها هستیم دو هفته دیگه باید برم امتحان بدم با این که اصلا در کتاب هم باز نکردم ( تازه هنوز جزوه هم نگرفتم) خیلی زندگیم ریخته بهم برام دعا کنید به خدا خسته شدم 

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

همش هم دارم گریه میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیشه یه ترم از دانشگاه مرخصی بگیری؟

من به خط و خبری از تو قناعت کردم/ قاصدک کاش نگویی که خبر یادت نیست_/من آن بودم که میگفتم به هر پرسش دو صد پاسخ/کنون گر نام من پرسی جوابش را نمی دانم

افسردگی گرفتی پاشو برو مونت با کسی کاری نداشته باش فقط به فکر خودت باش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
عزیزم خونه مامانتی؟چرا نرفتی خونه خودت؟

چون شانس من پدر شوهرم مریض شده الان یک ماهه که بیمارستان بستریه 😭 همسرمم پیشش هست امروز قرار بود برم سر خونه زندگیم همسرم زنگ زده میگه دیشب که تو بیمارستان پیش پدرم بودم تب و لرز کردم سریع اومدن بهم سرم وصل کردن دکتر اومده بالا سرم گفته سرماخوردی و گلوت چرک کرده الان بچه بیاری خونه سرمامیخوره 🫤 یک ماهم که خونه مادرم بودم تازه زایمان کرده بودم دست تنها بودم یک ماهم که اینجوری شد الان شده دو ماه 🥲 خیلی بدبختم نه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم معمولا بعد زایمان اینجوری میشن 

حتما گن ببند ک شکمت بزرگ نشه زیاد و افتاده 

وزنم خداروشکر با ورزش و.. میشه پایین اورد غمت نباشه 

به خودت برس و برو خونتون مگر قراره اجازه بگیری بری بیخیال خودتو دربند افکارنکن ک افسردگی میگیری 

چندروز روی خودت کارکن با خودت افکارتو بچین و بخودت برس و پاشو برو خونت و پلنای موفقیت و پیشرفتو بریز

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
شوهرت نمیگه بیا خونه  ؟ دعوا کردید ؟

توصبح دادم بخون عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیشه یه ترم از دانشگاه مرخصی بگیری؟

نه گلم نمیتونم فرهنگیان میخونم مرخصی بگیرم خیلی عقب میوفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افسردگی گرفتی پاشو برو مونت با کسی کاری نداشته باش فقط به فکر خودت باش

توضیح دادم بخون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم معمولا بعد زایمان اینجوری میشن  حتما گن ببند ک شکمت بزرگ نشه زیاد و افتاده  وزنم خ ...

اصلا خوب نخوندی ها 😂🧑‍🦯 میگم لاغر شدم حتی از زمان مجردیم هم لاغر تر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا خوب نخوندی ها 😂🧑‍🦯 میگم لاغر شدم حتی از زمان مجردیم هم لاغر تر 

اهااا فککردم منظورت چاقیه گلم 

خب خداروشکر که بعدشم همش احتمالا بخاطر اعصابه 

ب خودت برسی چاق میشی باز 

نگرام سرماخوردگیم نباش بگو همه مریض میشن بچه منم روش میخام بیام سرخونه زندگیم و تمام 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
چون شانس من پدر شوهرم مریض شده الان یک ماهه که بیمارستان بستریه 😭 همسرمم پیشش هست امروز قرار بود بر ...

نه عزیزم منم پسرم که به دنیا اومد زندگیمون از این رو به اون رو شد ناجور افتادیم جلو چشم شوهرم عمل کرد خودم مریض شدم کارم کشید با عمل دوماه تو رختخواب بودم با شوهرم دعوام میشد عصبی شده بودم اما همه اینا گذشت ولی اینو بهت بگم همش تو خونه خودم بودم نرفتم جایی البته طبقه پایین مادرشوهر بودم ولی شما کمکی نداری اولته اشکالی نداره اما سعی کن هرچه زودتر بری سرخونه زندگیت که شوهرت به نبودنت تو خونه عادت نکنه این روزا میگذره نگران نباش

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۲،۹۳ بودم و چون نام کاربریم رو یادم رفته دوباره اومدم 😍
اهااا فککردم منظورت چاقیه گلم  خب خداروشکر که بعدشم همش احتمالا بخاطر اعصابه  ب خودت برس ...

بچم ضعیفه ☹️ خدا نمی‌دونم چکار کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706