2733
2734

اومده بودن خونمون رفته سر کمد پسرم 

من بلوز شلوارها و تی شرت شلوارک های پسرمو تا میکنم میزارم کشو چند تا ی کت جین و ی وست نخی و چندتا هودی داره ک ک گذاشتم قسمت رگالی کمد آویزون کردم 

من هر سال عید دو دست بلوز شلوار جنس خوب و گرون میخرم ی دست هم بیرونی مثلا ست (کت جین و شلوار جین )و کفش 

تابستون دو دست تی شرت شلوارک خوب کفش تابستونی 

پاییز همون بلوز شلوارایی ک واسه عید گرفتمو با یقه اسکی میپوشونم و شلوار جین و کفشی ک تو عید خریدم(ی بار پوتین خریدم ب نظرم بی مصرف موند چون همه جا با ماشین هستیم)هر دو سال ی بارم کاپشن میخرم ینی هر کاپشنو دوسال میپوشه شلوار جین هم فقط مهمونی ها میپوشه شاید کلا پنج شش بار پس نمیخرم بلوز شلوارایی ک میخرم اکثرا شلوار اسلش مشکی دارن همونارو همه جا میپوشونه حالا این وسط مادرم ی دست تی شرت شلوارک یا هو دی میخره براش 

بعد اومده رفته سر کمد پسرم برگشته ب من میگه رفتم کمد بچه رو باز کردم این بچه چرا آنقدر لباس کم داره 😏یکم لباس بخر براش منم گفتم نه لباساش زیاده تو کشو بود 

ولی ب نظرم کارش بی نهایت بد بود شاید هیچ ضرری برا من نرسونه ولی این کارش فضولیه 

این کاربری دست چند نفره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست دااارم بدونم کی حوصلش میکشه اینی ک نوشتیو بخونه 

حوصلت نمی‌کشه میتونی دکمه ی بک رو بزنی و برگردی عقب 

ب نظرت حوصله ی بیشتری نمی‌خواست کامنت گذاشتن؟

این کاربری دست چند نفره 

مادرشوهر من سر کمد نمیره ولی توی همه موارد اظهار نظر می کنه و فضولیاشو داره

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
میگفتی بیشتر دستم نمیرسه شما زحمتشو بکش 

اخه من برا خودم زیاد لباس میخرم ب نظرش ولی از نظر خودم معقول لباس میخرم کل دردش همینه و هر سری ی تیکه داره برام

این کاربری دست چند نفره 

عیدا ک میریم خونه مادرشوهرم شوهرم همه چی واسش میخره آجیل خوراکی همه چی بعد میره اینارو قایمکی میفرسته برا دوماداش شوهرم ی بار بش گفت مامان یکم واسم فندق و پسته میاری گفت تموم شون نگوووو همه رو فرستاد برا دوماد بزرگش 

نخورده ی عوضی

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️

[QUOTE=340384376]اخه من برا خودم زیاد لباس میخرم ب نظرش ولی از نظر خودم معقول لباس میخرم کل دردش همینه و هر سری ی تیک ...[/QUOTEحالا اگه لباس زیاد داشت باز میگفت بچه تو سن رشده کمتر بخر به جاش پس اندازکن براش  خودتو اذیت نکن

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
2706